USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.50
  • PLN 9.71 9.93

За чиї кошти існує Самооборона Майдану на Волині

19 Березня 2014 19:12
Звіт про використання коштів презентувало керівництво волинської Самооборони Майдану.

Про це йшлося під час зустрічі активістів з представниками волинських ЗМІ 19 березня.

Як розповів завідувач фінансово-технічного відділу Самооборони Майдану Сергій Чурков, до кінця лютого практично усе фінансування в Самообороні становили власні кошти, які залучав кожен член організації. З початку березня вирішили залучати кошти громади, адже гроші потрібні на забезпечення патрулювання, придбання пального, харчування, екіпірування тощо. Гроші збирають у скриньки для пожертв, приблизно 20% коштів отримують на рахунок організації, здебільшого це пожертви пересічних лучан розміром від 1 гривні до 2000 гривень. Активіст розповів про випадок, коли 750 гривень принесли від колективу з 10 вчителів однієї з луцьких шкіл.

Сергій Чурков розповів, куди саме спрямовували ці кошти. Так, від початку березня була витрачена майже 41 тисяча гривень. Основна частина, майже 20 тисяч, була витрачена на екіпірування – камуфляжі, жилети, рації. Майже 7 тисяч гривень витратили на пальне, з них 2 тисячі – на кордон, 1 тисяча для поїздок у Київ. На фінансову допомогу витратили 7,5 тисячі гривень для тих, хто не мав роботи, або був поранений. На потреби канцелярії витратили 450 гривень, 680 гривень – на зв'язок, 5 тисяч гривень – на харчування.

У перспективі кошти залучатимуть для покупки пального, необхідного для патрулювання державного кордону.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 19:18
"Гроші збирають у скриньки для пожертв" - а хто не здасть - на гілляку.
345 до Анонім Показати IP 19 Березня 2014 22:54
Хлопця з олики, який загинув на майдані батьки хоронили за власні кошти а ці шахраї сказали, що згодом допоможуть!!! Допомагають до сьогодні!!!! Батьки їх допомоги будуть ще довго чекати???
павло до 345 Показати IP 19 Березня 2014 23:34
Вони козли недороблені зробили мітинг на похоронах цього хлопчини!Безстидні!!!!!!Грицюки і ко.. ви вже в минулому!!!!!негарно собі бали заробляти вихваляючи себе біля гробу дитини що загинула на майдані!!!
Анонім до Анонім Показати IP 24 Березня 2014 09:19
Де гроши за памятник Леніну із Маневич вартіст була установлена (32 тис.доларів) як не як брозовий був
ні фіга сєбє Показати IP 19 Березня 2014 19:30
41000 грн. за два тижні - нех....ко живуть............. а що доброго зробили??????????????????
Антон до ні фіга сєбє Показати IP 19 Березня 2014 19:35
Мене теж цікавить, де звіт про виконану роботу???? Нехай виносять свої досягнення та здобутки на обсуд громади, на народне Віче. І ще одне цікавить, кому належить придбане за народні кошти спорядження? І кому буде належати потім, якщо (всяке може бути...) Правий Сектор припинить своє існування?
Сергій до Антон Показати IP 19 Березня 2014 22:12
До чого тут народні кошти як що це пожертва. До чого тут Правий Сектор якщо це САМООБОРОНА МАЙДАНУ!!! Антон до ні фіга себе поцікався звітом про тендери та витрати місцевого бюджету.
Антон до Сергій Показати IP 20 Березня 2014 10:12
Питання про виконану роботу, я так розумію, Вас не цікавить? І, якщо ПС та Самооборона зареєстровані об'єднання, то і матеріальне забезпечення такого об'єднання має облікуватись. Питання тендерів місцевого бюджету мене цікавить не менше, зрозуміло що масштаби там не зрівнянні, але це вже інша тема для обговорення.
Лучанин Показати IP 19 Березня 2014 19:37
А ще самообороні та "правому сектору" додає Медведчук за кращу службу Путіну по окупації Криму
Коля Показати IP 19 Березня 2014 19:39
Не смішіть мої підкови! Самооборона і ПС існують за гроші, зрекетовані у пдприємців та за мзду від чиновників за можливість залишитися на посаді.
Нейтрал Показати IP 19 Березня 2014 20:04
Ви зовсім не патріоти.люстрація за деякий час всім рот закриє.ви паразити суспільства,тільки брудом обливаєте.
Сергій до Нейтрал Показати IP 19 Березня 2014 22:15
СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
патріот до Нейтрал Показати IP 20 Березня 2014 01:49
то тепер щоб бути патріотом, ми повинні закривати очі на злочині діє ПС та самооборони??
Олег Показати IP 19 Березня 2014 20:29
Звертаюсь до всіх організаторів Правого сектору м. Луцька, будь ласка зробіть ремонт Луцького відділення УМВС, як ламати ви перші...(так розумію, що були причини, але якщо сказали А скажіть і Б (ремонт) ) Зробіть вклад у м. Луцьк, бо це ганебно, коли більше 2 неділь все залишається без змін.
Сергій до Олег Показати IP 19 Березня 2014 22:21
На часі інші завдання!!! УМВС і без ремонту повинен ПРАЦЮВАТИ! В КРАЇНІ окрім УМВС є ще пенсіонери, діти, матері, вагітні, школи, дитсадки та лікарні які потребують негайної ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ!!!
чого до Олег Показати IP 19 Березня 2014 22:59
А чого ці потвори жеруть за наші гроші? І не подавляться с**и!
Лучанка Показати IP 19 Березня 2014 20:48
А що це за праця така - самооборона? Пояснить
Анонім до Лучанка Показати IP 19 Березня 2014 21:44
Ну э мы типа ходим в камуфляжах и брониках, есть маски , там дубинки и эта крута. Ну приходим там делаем погром, где старший скажет стоим с суровыми лицами и молчим, эта тоже крута. Ну и старший с лохов бреет бабки делит на нас. Мы типа берем таких лохов под охрану за определенный процент ну эта чтобы никто другой не наехал. Кароче мы герои
Анонім 2 до Анонім Показати IP 19 Березня 2014 22:25
коментар було видалено
Бугага до Анонім Показати IP 19 Березня 2014 22:46
Аноним жжошь, лучше и не скажешь!
Ковель Показати IP 19 Березня 2014 21:11
7,5 тисячі гривень для тих, хто не мав роботи ---- А то що за розходи????
Олеся до Ковель Показати IP 19 Березня 2014 21:21
Ну от від таких і у владу люди йдуть, то уявляєте як вони накерують? Це просто жах що чекає Україну!:( А чого тільки варта заява Парубія-це амба економічна Україні! Вони не економіку країни спасати думають, а навчання з америкосами проводити!:(
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 21:30
це за один неповний місяць - 19 днів витратили 40 тис. людських коштів. А скільки принесли доходу в бюджет міста ? тільки пили, їли, вдівалися гонились і трощили все підряд. Доходу не принесли, гроші потратили і збитків нанесли на яку суму - ВІДЗВІТУЙТЕ ! в ЧОМУ ВАША КОРИСТЬ ЖИТЕЛЯМ ВОЛИНІ?
ймає до Анонім Показати IP 20 Березня 2014 03:03
всім керує гузь тому і користі по нулях
11 Показати IP 19 Березня 2014 21:40
А рації ще для чого? Невже ще лишились дурні, які їм дадуть хоч копійку? Користі ніякої, тільки нагнітання страху і нервозності. А зарплати тим же бюджетникам уже не дали, на черзі затримання пенсій. Дограєтесь до голодних бунтів, тоді і без камуфляжів вас роздеруть, дебіли. Виростили ж якісь батьки таких виродків.
волиняни до 11 Показати IP 19 Березня 2014 21:54
ну які ще дурні кидають ще у ці скриньки гроші кому акоголікам пиякам неробам які потом вас же поставлять на коліна або заставлять написати заяву на звільнення бо всі хто зараз керує чи працює в установах то є для них корупціонери хабарники а то наші податки ідуть в пенійнф фонди і інші і для них так само вони цього не зрозуміють ніколи в такі події вилазить всяка нечисть і нероби щоб легко нажитися гаплик україні з такими д...ми. не розумію чому мовчать студенти ті хто збирає ці кошти чому не розказують як пс та самооб. ділять ті кошти по кишенях і ті кошти що для родичів загиблих собі забирали легкі гроші падають а ти піди попрацюй в нічні зміни. забезпеч роботу всієї установи а не стоїш і клянчиш гроші для порядку є міліція - оплачує бюджет а хочеш на роботи іди в інститут і претендуй на посади ганьба неробам і дебоширам
12 до 11 Показати IP 19 Березня 2014 22:31
Яке ти маєш право ображати будь яку ЛЮДИНУ, особливо як що ВОНА не образила тебе ВЗАГАЛІ. І ти ще комусь докоряєш, сидячи на засаленому дивані? ЯК ТОБІ НЕ СОРОМНО!!!
!!! до 12 Показати IP 20 Березня 2014 01:54
А як тут мовчати, коли ці люди руйнують наше майбутнє!? Подивіться на нашу Україну, до чого вони її довели?
нєпанятна до 11 Показати IP 19 Березня 2014 23:03
а нашо гроші на звязок якшо є рація...
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 21:45
Злочинне угрупування ! Не можу зрозуміти одного чому вони ще до цього часу існують! А пояснення одне збирають собі пожертви щоб поїсти, перевірити чи чиновники на місцях ,навішати лапші громадянам які здали цим злочинцям кошти , І все вони герої . Люди коли вже у вас проснеться здоровий глузд не потурати цим під-сам.
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 21:50
На яке харчування? вас дебілів з дому повиганяли? не кормлять? Правильно зробили - хто захоче кормити дармоїдів? А поїздки до Києва - це коли саме? Думали з майдану трохи вкрасти.
Українець Показати IP 19 Березня 2014 21:59
У одного Фведчака таке дурнувате еб..ло, що йому крім самооборони нічого не світить а кушать то хочеться .Дебілуваті вони не до роботи вони де б не робити.
1221 Показати IP 19 Березня 2014 22:06
Треба терміново їм презервативів а то ці сектанти ПС, Самооборона, Автомайдан, ЛГБТ і так входять в групу ризику, а в лісах білорусії, з голодухи можуть почати розмножуватись.
Анонім до 1221 Показати IP 19 Березня 2014 22:14
то чого терпим
свідок Показати IP 19 Березня 2014 22:09
яке нах...й харчування, в одній ситуації сотник нажерся в закладі громадського харчування, а рядових годували інші структури за власний рахонок. Нарахунок кордону, а навіщо прикордонники, СБУ, зарплату навіщо отримумують? чи може С хоче контролювати цигарки?
віджим 2014 Показати IP 19 Березня 2014 22:57
в 90х був рекет якій ВИМАГАВ гроші а европа принесла самоборону якаЗАЛУЧАЕ гроши.невже для паразитування ціх нероб перекормлених загинули діти на майдані.
Аліна Показати IP 19 Березня 2014 23:15
нормальні люди працюютьна 1100грн утримують себе,свої сім"і, Платять податки,щоб була пенсія,стипендії,допомога безробітним.На одяг та їжу ні в кого не просять. А це б""""" хоче зарплату в конвертах та ще щоб народ їх вдягав та жерти давав
луцьк Показати IP 19 Березня 2014 23:51
А на*** було нищити адмінприміщення УМВС щоб якийсь *** тепер п****в що і так можуть працювати?????? А ви знаєте що так звані менти як ви їх називаєте самі робили ремонт УМВС щоб дане приміщення було хоч на щось схоже і це все при зарплаті 2000 гривень!!!!!!!!!!!!!!! Ви що клоуни ідіть працювати в міліцію ******** люстратори
да-да до луцьк Показати IP 20 Березня 2014 00:24
О, мусорок детектед. Ремонт робили не з зарплати, а із "благодійних" "добровільних" внесків, наприклад за довідку про несудимість яку вимагають для виготовлення закордонного паспорта. А хто хоче впрягти самооборону ремонтувати ******, спочатку пригадайте хто цю ******* закидував бруківкою. Ініціював ПС, приклався кожен охочий, а самооборона тим часом в Луцьку була в зародковому стані, а тепер крайні. Кстаті не являюсь членом ні Самооборони ні ПС.
7777 Показати IP 20 Березня 2014 00:41
Ці у****и за наші гроші їдять (та вживають спиртні напої). Навіть поповнюють собі мобільні телефони. Розгоняти їх треба!
Москаль Показати IP 20 Березня 2014 06:42
Так, для сведения. Вот где ваши гроши. Хотите верьте, хотите - нет. Следователи изучили 278 банковских счетов в 26 странах и сделали вывод, что Тимошенко или члены ее семьи были либо бенефициарами, либо совладельцами счетов в ряде британских банков. ЛОНДОН, 17 мар — РИА Новости, Денис Ворошилов. Восемьдесят пять счетов, на которых могут храниться "миллионы фунтов стерлингов", были открыты на имена экс-премьера Украины Юлии Тимошенко и ее родственников в иностранных банках, пишет в понедельник газета Independent со ссылкой на материалы расследования британской юридической компании Lawrence Graham. "Крупные британские банки находятся в центре спора вокруг обвинений в том, что несколько счетов в иностранных банках были открыты на имена Тимошенко и членов ее семьи. В документе, с которым ознакомилась Independent, утверждается, что 85 банковских счетов, на которых хранятся миллионы фунтов стерлингов, были связаны с Тимошенко и ее родственниками", — пишет издание. Пруф: http://ria.ru/world/20140317/999913661.html
Москаль Показати IP 20 Березня 2014 07:14
Кстати, вот еще про йулю и правый сектор: Тимошенко домовляється з ЄС про ліквідацію «Правого сектора» пруф: http://tribunanaroda.info/content/view/3926/46/ Ваш ресурс, украинский, если что. Началась грызня паучков. Так что не переживайте, скоро и до самооборонщиков доберутся, почистят ряды.
Світлана Показати IP 20 Березня 2014 09:20
Група бандитів, які жирують на наші гроші.
весна Показати IP 20 Березня 2014 19:04
краще нехай перевірять кому платять гроші. Воювали за тітушок регіони платили , а як ранили відразу стали героями. Повиходили з лікарень і і ходять далі плюють на всіх вірніше не ходять , а їздять на машинах. і ремонти в квартирах роблять . Що ж то за держава? Все життя пропили а тепер геої. Як можна далі так жити і дивитись на таке.
Українка до весна Показати IP 21 Березня 2014 18:40
СХАМЕНІТЬСЯ ЛЮДИ!!!. Починати потрібно кожному з себе. Все минає, гріх зостається, Бога не обманути. Все таємне стає явним. Жити потрібно за 10 заповідями Божими. Старатися не грішити. Молитися, сповідатися, каятися. Добро і правда переможе. Забуваємо всі, що працювати, працювати, працювати потрібно. Рукави закачати і працювати, щоб чесно жити в Україні. Так, в усіх країнах світу. ВЕСНА!!! Всі виходимо на грядочки з насінням. Що посієм, те й пожнем. Так і в людських стосунках, Не сійте зла. Чому ми всі такі сердиті і не доброзичливі.
Весна до Українка Показати IP 21 Березня 2014 21:11
Це не зло.Просто скільки можна дивитись на цю несправедливість. Краще ці гроші нехай шлють діткам онкохворим, батьки яких не можуть зібрати таких коштів.А оце Бид... ходить і посміхається , які йому гроші надходять на мамин рахунок. Бо воно ще й досі під мамину спідницю ховається....( Вибачте за деяку вульгарність.) Але в першу чергу потрібно отаких героїв перевірити а то з такими темпами наша Україна і далі буде падати в боргову яму.