USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«За Майдан соромно, а Гітлер - милий»: донька заступника Міністра оборони України

12 Жовтня 2017 20:35
Донька заступника міністра оборони Діана Павловська, батька якої затримали за підозрою в розтраті 149 млн гривень через схеми з закупівлями палива, назвала ганьбою Революцію Гідності та захоплюється Адольфом Гітлером.

Про це свідчать пости Діани Павловської в соцмережі Askfm, пише Обозреватель.

Близько року тому у дочки заступник міністра запитали про те, яка фотографія змушує її соромитися своєї країни. У відповідь Павловська опублікувала фотографію Майдану часів Революції Гідності.

Крім того, у Павловської запитали, що вона думає про президента своєї країни. "Та ну нах ...", - відповіла дочка заступника міністра.

Також вона опублікувала фотографію Адольфа Гітлера супроводивши її наступним коментарем: "Крута".

Станом на вечір 12 жовтня профіль Павловської в соцмережі видалено.


Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, в рамках розслідування про розтрату 149 мільйонів гривень у Міністерві оборони були затримані генерал-лейтенант Ігор Павловський і директор Департаменту держзакупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимир Гулєвич.

Водночас сьогодні Міністр оборони Степан Полторак заявив про готовність піти у відставку, якщо слідство доведе провину його заступника Ігоря Павловського, який фігурує в справі про багатомільйонні розкрадання в Міністерстві оборони, повідомляє УНІАН. При цьому він зазначив, що якщо провина Павловського буде доведена, то це буде і його відповідальність.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 12 Жовтня 2017 20:57
До дитини вчепились,такі фото публікують всі кому не лінь,вони в такому віці не про що не думають,от коли їй буде 30 років,коли сформується думка,особистість,тоді вже "обсирайте" її.але ж це ваша робота всіх гадити,"встановлювати справедливість",а коли говориш правду то с*аний модератор це не публікує,пліткарі,кажуть,собака не має що робити,то яйця лиже,так і ви
неанонім до Анонім Показати IP 12 Жовтня 2017 21:07
от тобі явно є чим сі зайняти: захищати *бануту малолєтку, яка топить за гітлєра і не поважає Майдан. то цим явно ти справедливість встановиш, яйцелиз
Анонім до неанонім Показати IP 12 Жовтня 2017 22:54
Ти сі з якого села?Ти хто такий,щоб обзивати,ставити діагноз,*банута вона чи ні?Судячи по твому вис*ру ти *банутіший за неї,яйцелиз це твоя фамілія,плуг ти не вихований і не розумний,і її ніхто не захищає,ти знаєш що таке слово честь,повага і об*ирати людей чи судити ніхто не має права!!!Так що заткнись *пирь.Шкода що ти це не сказав мені в лице,я б тобі пояснив доступніше
неанонім до Анонім Показати IP 12 Жовтня 2017 23:34
я си є з міста, довбню! шо би ти мені пояснив? як сидіти й в клавіатуру пальці стирати, захищаючи шм*р, які проти Майдану виступають? сховайся під стіл, де ти зиму 13/14 провів, бідолахо
Анонім до неанонім Показати IP 13 Жовтня 2017 00:40
Де знаходиться місто Довбань)))?Ну ти і валянок,не знайому дівчину,та й взагалі людину обзивати шмарою,може тільки син шмари,поняв?Ти людину обзиваєш,а майдан пишеш з великої букви??!То про що з тобою биком можна говорити,тільки в рило бити,бо таким по іншому не доходить,будь здоровим,життя тебе навчить.
Хх до неанонім Показати IP 13 Жовтня 2017 00:45
Ти є представник майдану?Не позорь його,чудо
Мимино до неанонім Показати IP 13 Жовтня 2017 00:49
Вася,ти знаєш цю дівчину,відповідаєш за свої слова?
ще не зовсім свідоми Показати IP 12 Жовтня 2017 21:28
Молода, але в деяких речах говорить правильно. От тільки стосовно гітлера, який разом зі сталіним є злочинцями № 1 всіх часів і народів, неправа.
Анатоль_ Показати IP 12 Жовтня 2017 21:44
Мені також за майдан соромно, бо на майдані обіцяли українців ошасливити, а стали красти більше за попєредників! Бачимо ж яке життя, які ціни, почьом долар та яка злочинність на вулицях
Че Показати IP 12 Жовтня 2017 22:19
Яким чином може керувати армією країни людина, що не спроможна виховати достойну доньку?
а я думаю так Показати IP 12 Жовтня 2017 22:28
За майдан не соромно, а сумно, що розвели "як лохів" і на плечах людей до влади прийшли бариги, міжнародні авантюристи, біглі президенти, пастори. Сумно за людей, яких дурять пройдохи всіх мастей. Можливо, буде наука на майбутнє.....
1101 Показати IP 13 Жовтня 2017 10:55
"Крутая" було написано не цією дівчиною, а анонімом, який писав їй комплімент, на що отримав відповідь - "Так мило" це не означає що вона захоплюється Гітлером, це просто підлітковий гумор. Тому не потрібно судити дитину, не розібравшись... Таке враження що журналістам немає про що писати, окрім того щоб лазити по соц сітях малолітніх, і при*обуватись до всього що вони постять. Краще б займались якимись корисними статтями!
Анонім до 1101 Показати IP 13 Жовтня 2017 11:49
От і я про це писав,а один "сі" не зрозумів і почав обзивати її "шм?рою". Це говорить про те,що мужиків мало в нас,одні баби з яй?ями,а про журналістів,це взагалі,щоб передати враження про них,люди нормальні так не роблять,вона дитина,підліток,вона ж не винна,що батькі щось наробили