За незаконну торгівлю зброєю лучанин отримав 4 роки
![](/resize/450x334/r/files/news/2015/03-30/149353/1323177725.jpg)
Лучанин за торгівлю зброєю таки сяде за грати. Про це інформують у прес-службі прокуратури Волинської області.
Як повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів органами Служби безпеки України, Державної митної служби та Державної прикордонної служби прокуратури області Юрій Новосад, у жовтні минулого року мешканець обласного центру, згідно з попередньою змовою з групою осіб, на території автомобільної мийки спробував незаконно збути вогнепальну зброю – десять пістолетів-кулеметів "Скорпіон" виробництва Чеської Республіки та боєприпаси до них.
За цей збройний арсенал чоловік мав отримати 20 тисяч євро. Але його затримали "на гарячому" працівники управління Служби безпеки України у Волинській області.
Попри те, що раніше цей громадянин уже відбував покарання за вчинення розбійного нападу, Луцький міськрайонний суд призначив йому покарання, не пов'язане з реальним позбавленням волі.
У зв'язку з призначенням обвинуваченому покарання, яке не відповідає ступеню тяжкості злочину та особі засудженого, прокуратура оскаржила таке рішення суду в апеляційному порядку.
Апеляційний суд області скаргу прокурора задовольнив.
Чоловіка визнано винним у скоєному та призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів органами Служби безпеки України, Державної митної служби та Державної прикордонної служби прокуратури області Юрій Новосад, у жовтні минулого року мешканець обласного центру, згідно з попередньою змовою з групою осіб, на території автомобільної мийки спробував незаконно збути вогнепальну зброю – десять пістолетів-кулеметів "Скорпіон" виробництва Чеської Республіки та боєприпаси до них.
За цей збройний арсенал чоловік мав отримати 20 тисяч євро. Але його затримали "на гарячому" працівники управління Служби безпеки України у Волинській області.
Попри те, що раніше цей громадянин уже відбував покарання за вчинення розбійного нападу, Луцький міськрайонний суд призначив йому покарання, не пов'язане з реальним позбавленням волі.
У зв'язку з призначенням обвинуваченому покарання, яке не відповідає ступеню тяжкості злочину та особі засудженого, прокуратура оскаржила таке рішення суду в апеляційному порядку.
Апеляційний суд області скаргу прокурора задовольнив.
Чоловіка визнано винним у скоєному та призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043811)
Анонім
Показати IP
30 Березня 2015 20:55
В Шевченковском районе Киева задержали торговца оружием, который привез очередную партию автоматов и патронов. Во время задержания мужчина сопротивлялся и пытался убежать. Милиционеры открыли предупредительный огонь в воздух. Иными словами, подобные дела теперь на Украине являются нормой и пора их легализовать.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043811)
Анонім
Показати IP
31 Березня 2015 00:51
http://thekievtimes.ua/kyiv/427944-v-kieve-uvelichivaetsya-obem-trofejnogo-oruzhiya-tereshhuk.html
В Киеве увеличивается объем трофейного оружия, — Терещук
Об этом сообщает Капитал со ссылкой на интервью начальника столичной милиции Александра Терещука газете «Сегодня».
«Сегодня в Киеве очень много оружия. Незаконный оборот его в столице увеличился за последнее время даже не в 20 и не в 30, а может, и в сотню раз», — сказал он.
По словам Терещука, нелегальное оружие участвует почти в каждом разбойном нападении.
«Это и пистолеты, и автоматы, и гранаты, и даже гранатометы… Не скрою, во многих случаях след ведет в места проведения АТО. Некоторые привозят оттуда оружие, боеприпасы, порой не понимая даже, что уже этим совершают преступление», — пояснил он.
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.