USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Заблоковані в Донецьку військові відмовився присягнути на вірність ДНР

14 Травня 2014 13:56
Особовий склад військової частини №3037 у Донецьку, яку оточили терористи, відмовився присягнути на вірність "Донецької народній республіці".

Про це повідомили в Управлінні Східного територіального командування внутрішніх військ МВС України, - передає Еспресо. TV з посиланням на видання "Остров".

Так, сьогодні зранку терористи з автоматичною зброєю оточили військові частини у Донецьку та Луганську. Вони вимагають від бійців Нацгвардії скласти зброю та присягнути на вірність ДРН та ЛНР.

Згідно з даними правоохоронців, після проведення переговорів з терористами українські військові відмовилися переходити на сторону ДНР.

"Їх представники заявили, що згідно з постановою, яка ухвалена Донецької народною республікою, правоохоронні та силові структури повинні присягнути на вірність "Донецькій народній республіці". У разі відмови перейти на їхній бік, - вони повинні покинути Донецьку область", - розповіли в управлінні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
лпдмуа а простише и Показати IP 14 Травня 2014 14:02
це критерій істини-назад дороги нема !
війсковий до лпдмуа а простише и Показати IP 14 Травня 2014 15:51
Якщо Юля разом з своїм кодлом губошльпами Турчиновим Парубієм ...., замутить ще одну революцію я особисто ініціююю спротив і підтримку Россії на заході країни і таких як я нажаль більшість
лпдмуа а простише и до війсковий Показати IP 14 Травня 2014 16:37
ця гнила еліта як вони себе називають-повина счезнути із політичного життя украіни назавжди (все це кодло злодіів і за 22 роки жили тільки для себе)
я Показати IP 14 Травня 2014 14:15
крым повторяется?????????????????????!
лпдмуа а простише и до я Показати IP 14 Травня 2014 16:37
це не крим-це КУБА
Жінка Показати IP 14 Травня 2014 14:19
хлопці молодці... шкода , що така тяжка служба їм випала...
ГУСЬ Показати IP 14 Травня 2014 14:25
Розстріляти тих дибілів і зеків треба, які хочуть захватити військові частини. для чого тоді така армія яка не може поставити на коліна окупантів з самозваної республіки.
... до ГУСЬ Показати IP 15 Травня 2014 01:42
Дивно, ось коли під час перевороту в державі активіти майдану та правий сектор захвачували військові частини то це норма? З якої радості одним можна - іншим зась?
Дончанин Показати IP 14 Травня 2014 14:31
Почему повторяется? Против ДНР киевская власть предпринимает открытые боевые действия. Поэтому ДНР не имеет возможности допустить наличия на своей территории вооруженных бандформирований. Мы гуманные. Поэтому перед зачисткой таких бандформирований мы и предлагаем им разоружиться и спокойно уехать домой.
пан Показати IP 14 Травня 2014 14:37
ось коли виконають г1мн Ще не вмерла..,тод1 можна або зрадити або...
лпдмуа а простише и Показати IP 14 Травня 2014 15:20
дивно вже 15годин 19 хвилин : ще нездалися чи спочатку будуть співати? а потім героічно на киів приймати участь у виборах
дончанину Показати IP 14 Травня 2014 15:34
Ніякої ДНР нема. Це самозванці і злочинці на чолі типу Царьова. Та погляньте ви лише на ці пики - пропитиі, прокурені, пронаркоманені. Жах!
лпдмуа а простише и Показати IP 14 Травня 2014 16:34
моя така думка що це експорт кубинськой революціі : Че-геваро вже е Це Стрелков він же Гіркін офіцер гру і на 100 мае більше інформаціі що робиться на сході украіни чим всі силові структури чи залишки які залишились : А скоро появиться і Фідель Кастро і почнеться конфіскація всього майна і промислових підприемвст сходу :-так що ахметки вже пургу робочому люду невтюхають заберуть все : Вот так бувае коли за гроші в державі купували посади-звання-зневірили народ- зробивши з них рабів : А зараз в них е зброя -соціалістична ідея а вона живуча поробуй забери?