USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Заборону на продаж домашнього м'яса і молока скасували

28 Грудня 2014 13:56
Норму, згідно з якою з 1 січня 2015 року селянським господарствам заборонялося реалізовувати на ринках молочну та м'ясну сільгосппродукцію, Верховна рада скасувала. Про це інформує Європейська правда.

Як передає сайт Верховної ради, за прийняття в цілому законопроекту №1499-1 віддали 310 депутатських голосів.

Згідно з скасованої нормі, з 1 січня 2015 року на продукцію, вироблену домашніми господарствами, мало наноситися відповідне маркування. Продукти, що визнані непридатними для споживання людиною і представляють високий ризик для здоров'я, "підлягають негайному вилученню власником та утилізації або знищенню під контролем державного інспектора відповідно до законодавства".

Реалізація цієї норми стала неможливою через відсутність на українських ринках акредитованих санітарних лабораторій та відповідних спеціалістів. В результаті, продаж домашнього м'яса і молока могло стати повністю неможливою.

Після голосування Верховної ради набуття чинності зазначених норм переноситися на вересень 2020 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
дідо Показати IP 28 Грудня 2014 14:28
Далі будуть травити молоком у пляшках з смітника та мясом з глистами.
Дончанин до дідо Показати IP 28 Грудня 2014 14:38
Дідо, ваша светлость абсолютно не разобралась в написанном в статье. Ибо там написано абсолютно противоположное. Правда, в статье написано и следующее: "Після голосування Верховної ради набуття чинності зазначених норм переноситися на вересень 2020 року." Иными словами, с учетом ввода таможенных пошлин на экспортируемые европейские товары, ассоциация с ЕС откладывается минимум до 2020 года.
Анонім до Дончанин Показати IP 28 Грудня 2014 21:26
коментар було видалено
Анонім до дідо Показати IP 28 Грудня 2014 15:53
То не купляй, які проблеми.
роман до дідо Показати IP 28 Грудня 2014 16:57
окрім писанини в неті,хоть щось добре робиш в житті??кругом пішеш!!експерт чортів