USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Затвердили нову форму патрульної поліції. ФОТО

24 Червня 2015 21:30
Кабінет міністрів під час засідання у середу, 24 червня, затвердив нову форму патрульної поліції.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Сьогодні Кабмін затвердив зразки форми нового поліцейського патруля", – написав він.

Аваков додав, що при обговоренні прем'єр Арсеній Яценюк "придерся до черевиків", але це добре, оскільки було вирішено крім черевиків 5.11 додати літні легкі спеціальні тактичні кросівки 5.11.

"Мені подобається, що Кабмін щиро підтримує нас у створенні нової поліції – і в дрібницях, як форма і у великих питаннях! Але, на вулицях до міністрів все одно будемо суворіші, ніж до звичайної людини", – запевнив він.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯКИМИ БУДУТЬ АВТІВКИ НОВОЇ ПОЛІЦІЇ

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів, що патрульна поліція України розпочне роботу 4 липня у Києві. Найближчим часом оновлена патрульна поліція вийде на вулиці Луцька.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, нову патрульну поліцію києва очолив командир «Світязя» Олександр Фацевич.

ЧИТАТИ ЩЕ: ФАЦЕВИЧ РОЗПОВІВ, ЧОМУ АВАКОВУ ДОВЕЛОСЯ ЙОГО ВМОВЛЯТИ

Сегодня пришел на заседание Кабмина с новыми патрульными полицейскими. Министерский народ напрягся, особенно министр Ш...

Posted by Arsen Avakov on 24 Июнь 2015 г.


Сегодня пришел на заседание Кабмина с новыми патрульными полицейскими. Министерский народ напрягся, особенно министр Ш...

Posted by Arsen Avakov on 24 Июнь 2015 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анатоль_ Показати IP 24 Червня 2015 21:46
Нам з панею Наташкою Семенівной форма не подобається і крапка!
Анонім до Анатоль_ Показати IP 24 Червня 2015 21:55
Додай те, скільки буда коштувати зміна форми. І це при нинішній кризі.
Анатоль_ до Анонім Показати IP 24 Червня 2015 22:02
Для пані Наталко Семенівни мода не потрібна взагалі. І взимку і влітку вона ходить у лахах та старих галошах. І нормально!
Анонім до Анатоль_ Показати IP 24 Червня 2015 22:59
Шо це за дама
Анатоль_ до Анонім Показати IP 24 Червня 2015 23:09
З Нововолинська поетеса. Має свого собачатника. Собаки сидять там на ланцюгах. В інтернеті виступає під ніками Мік(галицька миша), Штефан,Луцьк. Звати Наталя Семенівна. має диплом про освіту! У Нововолинську її усі знають. Нею навіть малих дітей лякають.
Анонім Показати IP 24 Червня 2015 22:15
Як посилали на.... міліцію так і будуть посилати, немає різниці в якій вони формі))
Анонім Показати IP 24 Червня 2015 23:52
made in USA
Екскурсовод Показати IP 24 Червня 2015 23:52
СекондХенд з Америки, а не нова форма! Яйценюк почав гуманітаркою торгувати? Схоже пастор по своїм каналам коридор зробив.
Йух Показати IP 25 Червня 2015 00:16
А с чего рация на плече? Еще фару на лоб прицепите!
патаму до Йух Показати IP 25 Червня 2015 01:00
что йух дєбіііііл! Тому що так зручно дєбііііл!!!
Кінець))) Показати IP 25 Червня 2015 01:03
Кінець критиці, головне відношення до справи!!! Почнімо з себе!!!
!!! Показати IP 25 Червня 2015 08:29
Не форму потрібно змінювати, а відношення до роботи!
Анонім Показати IP 25 Червня 2015 09:18
Бар "Голубая устрица"
Анонім Показати IP 25 Червня 2015 19:00
Були менти 3,14...си. Так і залишаться. Допоки держава, в першу чергу, не почне вважати їх за людей.