USD 41.30 41.60
  • USD 41.30 41.60
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.40 10.60

Завершилася шоста хвиля мобілізації

18 Серпня 2015 09:15
Україну чекає сьома хвиля мобілізації. У цьому переконані військові експерти, - інформують наші столичні колеги з ТСН.

Шоста, остання із числа запланованих генштабом на цей рік, завершилася 17 серпня. Її план виконано лише на 50% Замість 25 тисяч долучити до війська зуміли тільки 13 тисяч. Експерти пояснюють це явище падінням хвилі патріотизму, яка домінувала того року.

"Коли держава косить від війни – вимагати, щоби громадяни не косили, немає жодних підстав", - вважає директор військових програм Микола Сунгуровський. Військові аналітики в один голос свідчать, що панацея - це професійна армія. І навіть ситуативно запропонований державою піврічний контракт уже виглядає як вихід. Якщо дати солдатові зарплату 10-15 тисяч та соціальний пакет його дружині, яка залишається сама. У те, що шоста хвиля мобілізації цього року буде останньою, не вірять ні експерти, ані самі військові.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Система Orphus