USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.67 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Сьогодні тимчасово перекриють центр Луцька

6 Вересня 2019 08:44
На декількох вулицях Луцька 6 вересня обмежать рух транспорту з метою проведення урочистої ходи та інавгураційних заходів у Східноєвропейському національному університеті.

Про це йдеться у розпорядженні виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта.

Зокрема, рух транспорту буде обмежений за таким маршрутом: проспект Волі, 13, Театральний майдан, вулиця Винниченка, проспект Василя Мойсея, меморіальний комплекс «Вічна Слава», проспект Перемоги, вулиця Шопена, вулиця Ярощука, стадіон «Спортивне ядро», та під час покладань квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків за маршрутом ходи з 10:00 до 11:00.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Олег Показати IP 4 Вересня 2019 18:45
А тротуари для чого ?
Вах до Олег Показати IP 4 Вересня 2019 19:05
Шоб їздити по них)))
Анонім до Олег Показати IP 4 Вересня 2019 19:27
Думаю потрібно по тротуарах в цей час їхати машинами і маршрутками,тоді заступники мера зрозуміють,що не треба перекривати рух.
127 Показати IP 4 Вересня 2019 18:55
Хобби перекрывать город у власти крепчает. ХазяЇ !
Студент Показати IP 4 Вересня 2019 21:40
А не можна просто пройтися від головного корпусу по Ярощука до стадіону?! Нащо цей цирк????
Лучанка Показати IP 5 Вересня 2019 11:55
Якщо кожний навчальний заклад буде проводити інавгураційні заходи , то взагалі прийдеться ходити скрізь по місту пішки....
лучанка до Лучанка Показати IP 6 Вересня 2019 08:52
вперше за років 30 біля шкіл не пофарбовані зебри. могли б зробити "лежачі поліцейські", а не тільки фасади, де могли зробити і за інші кошти.
Лучанин Показати IP 6 Вересня 2019 10:02
Квіти до пам'ятника можуть покласти делегати з кількох людей. Решта може маршувати по стадіону, без створення колапсу та аварійних ситуацій.