USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

ЗМІ повідомили про смерть ватажка бойовиків Гіві. Відео

8 Лютого 2017 08:45
У Донецьку загинув лідер угруповання «Сомалі» Михайло Толстих, більш відомий як Гіві.

Про це повідомляють повідомляє 24 канал з посланням на «Новини Донбасу».

Зазначається, що терорист загинув у результаті теракту.

Бойовики у вбивстві Гіві звинувачують українську владу.

«Наразі на місці інциденту працює слідча група. Обставини з'ясовуються», – пишуть сепаратисти.

Крім того, у пабліках прихильників бойовиків зазначають, що в його кабінеті спрацював вибуховий пристрій. Вибух стався о 6.10 ранку, в результаті чого виникла пожежа.

На даний момент виявлено обгоріле тіло Гіві. Варто додати, бойовик «відзначався» жорстокістю у ставленні до українських полонених. Зокрема, на камеру знущався над «кіборгами», які боронили аеропорт Донецька.

У соцмережах ширяться фото та відео з місця загибелі командира підрозділу бойовиків "Сомалі" Михайла Толстих з позивним "Гіві". Так, воєнний кореспондент російського видання "Комсомольська правда" Олександр Коц виклав у своїх акаунтах в соціальних мережах фото та відео з місця загибелі "Гіві".

Як повідомлялося раніше, 31 січня під час протистояння під Авдіївкою було вбито терориста «Консула», який був заступником ватажка терористів Михайла Толстих.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анатолій Показати IP 8 Лютого 2017 08:47
не факт....
Торі Показати IP 8 Лютого 2017 08:49
Кожен отримує те, на що заслуговує
мда до Торі Показати IP 8 Лютого 2017 11:40
Це потрібно запамятати КОЖНОМУ))) бо всі ми там будемо.... і яку відповідь дамо- залежить від нас самих.Люди робіть добро, і БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ... бо за все прийдеться відповідати... кому раніш, а кому пізніше..
о Показати IP 8 Лютого 2017 08:52
а чому написано "загинув"? коли його знищили
АК 47 Показати IP 8 Лютого 2017 08:57
Знову укрдрг?? І це ж в самому серці Донецька на базі "Сомалі"...ай...яй...яй...
Donald J. Trump Показати IP 8 Лютого 2017 09:09
Мистер Путин, примите соболезнование. Искринне Ваш Дональд.
Богдан Показати IP 8 Лютого 2017 09:18
до плясалась чернож*пая, картавая гнида! Браво!
ас Показати IP 8 Лютого 2017 09:23
перебили всіх польових командирів або готують повернути лугандонію Укрвїні або зробять з неї паралізований овощ на останній стадії раку
Ігор луцький Показати IP 8 Лютого 2017 09:44
Сьогодні день розпочався з гарних новин.
Перехожий Показати IP 8 Лютого 2017 09:52
Можна звісно радіти з цього всього, але є ще і зворотній бік, який полягає в тому, що наближається період переговорів. А там, як вам всім відомо, шоколадному доведеться йти на дуже незручні умови Захарченків-Путіних, згідно яких Донбас буде тіпа-українським. Велика політика починається, запасайтесь попкорном.
Месник Показати IP 8 Лютого 2017 09:59
Теж мені новина.Ще багато на черзі.А потім нам (Україні) будуть "втюхувати" цю територію.Забирайте назад разом з цими людиноподібними.Ви хочете жити з ними в одній країні.Напевно ні.Отже це все на довго і ніхто не бачить кінця краю.
МесникУ до Месник Показати IP 8 Лютого 2017 10:16
фашист?
911 до Месник Показати IP 8 Лютого 2017 10:23
Саме через таких ідіотів з манією величності і маємо війну на Донбасі. Сам то хто? Мавпа -мавпою.
Русский до Месник Показати IP 8 Лютого 2017 11:42
коментар було видалено
Иван Показати IP 8 Лютого 2017 10:13
Ну вот..... какая же приятная новость (да простит меня Всевышний)
юзько пилсудськый Показати IP 8 Лютого 2017 20:31
А ведь хотело к Киеву дойти, вместе с Захарченко. Теперь Захару придётся самому этот путь преодолевать........ если не присоединится к Гиви с Моторолой.