USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

Зникли 2 бійці 51 бригади

16 Липня 2014 09:03
Двоє зниклих - у 51 бригаді. Про це написав у Facebook активіст Костянтин Зінкевич.

"Досить важкий день. Але - корисний. Багато перемовин, багато зустрічей. Якась тривога висить...", - йдеться в повідомленні.

"У 51-й троє вбитих, ще двоє зниклих (викрадених). Є поранені", - пише активіст.

У коментарях до запису Костянтин Зінкевич уточняє, що викрали розвідників.

Нагадаємо, усі охочі можуть допомогти 51 бригаді:

Для благодійних внесків картка Приват: ПАНАСЮКА Олексія – 5168 7572 6883 4340

для безготівкового перерахунку ЮРИДИЧНИМИ ОСОБАМИ:

Волинська обласна організація Української спілки ветеранів Афганістану

р/р 26006055500199 в ПАТ "КБ Приватбанк"

МФО 303440 Код 20129977

рахуноку у Польщі (Euro, $):

Bank Zachodni WBK S.A. (BZWBK) Mykola Svystun, rach. 25 1500 1807 1118 0008 8636 0000

(IBAN) PL 25 1500 1807 1118 0008 8636 0000, (BIC) KRDBPLPW

для переказів Western Union: KOSTIANTYN ZINKEVYCH
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Дончанин Показати IP 16 Липня 2014 09:22
Песня Про Игоря Стрелкова (взята со львовского сайта): http://www.youtube.com/watch?v=13_-NgVwaPI#t=17
Боголюбы Показати IP 16 Липня 2014 09:24
Почему сразу пропали (взяты в плен)? Может просто сработал волынский генетический код, увидели лесополосу и пошли за грибами и ягодами.
Людмила до Боголюбы Показати IP 16 Липня 2014 09:26
Не смішно.
Коментатор до Боголюбы Показати IP 16 Липня 2014 14:09
Ви що з дуба рухнули? Які зараз гриби? Може б Ви краще зараз по гриби пішли. Щоб Вам не сказали ще кудись піти...
Людмила Показати IP 16 Липня 2014 09:25
А ще 10 липня з поїзду в Донецьку був знятий Надворський Віктор, який їхав додому у відпустку.
а чо до Людмила Показати IP 16 Липня 2014 13:39
а чо, он совсем баран был, через Донецк ехать? Надо было сразу через Москву...
Донбасс Показати IP 16 Липня 2014 10:49
Они живы, уже прозрели и на нашей стороне
путін до Донбасс Показати IP 16 Липня 2014 13:45
Тебе, наркомана, ще в шахту не вкинули? Чекай - скоро прозрієш, вилупку.
Анонім до путін Показати IP 29 Липня 2014 18:16
Ху*ло ти путоша