USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35

Дві поразки волинських волейболісток

22 Грудня 2014 10:16
У рамках 7 туру луцький «Континіум-Волинь-Університет» у заключному матчі першого кола сезону 2014/2015 років української Суперліги з волейболу, на власному майданчику поступився запоріжанкам. Програли волинянки і матч-відповідь, про це йдеться на сайті спортсменок.

20 грудня, Луцьк. Чемпіонат України. Суперліга. 7 тур.

"Континіум-Волинь-Університет" - "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" 0-3 (20:25, 18:25, 18:25)
«Континіум-Волинь-Університет»: Тищенко, Яцків, Молодцова, Степанюк, Скрипник, Житовоз (к), Карасьова (л), Єфімчук (л); Козачковська. Тренер – Богуслав Галицький.
«Орбіта-ЗТМК-ЗНУ»: Дуднікова, Лучко, Дрозд, Сільченкова (к), Биценко, Скрипак, Дерюгіна (л), Кліменова (л). Тренер – Ігор Філіштинський
Судді: О.Скібіцький (Львів), С. Гулька (Тернопіль)

Рахунок у матчі відкрили господарі, у стартовій шістці яких, вийшла Марина Скрипник. Забіжу наперед! Марина провела доволі непогану гру. Надзвичайного нічого вона не показала, але й нічого не зіпсувала, перспектива є! Отже, старт гри пройшов спокійно. Команди не відпускали одна-одну: 3:3, 7:7, 11:11. До технічної перерви першими дісталися лучани – 12:11. Після вимушеної зупинки рівна гра продовжувалася: 12:12, 15:15, 17:17. Проте в кінцівці партії запоріжанки додали, що дозволило їм перемогти – 20:25

У другій партії, на майданчик, команди вийшли без змін. Стартовий відрізок краще вдався «Волині» – 7:5. Найбільше постаралися: Анна Степанюк та Тетяна Яцків, здобувши 4 з 7 стартових пунктів. «Орбіта» відповіла миттєво – 7:7. Далі під тиском запоріжанок у господарів нічого не виходило. Зокрема постаралися Олександра Биценко та Лідія Лучко, які завдавали разючі удари, з якими не змогли впоратися лучани, у підсумку – 18:25.

Третій відрізок гри пройшов за сценарієм перших двох. На старті – рівна гра, починаючи з середини партії, повна перевага «Орбіти». Отож, третю партію взяли гості – 18:25. Відмічу, на майданчик у третій партії виходила Юлія Козачковська.

Фото - Микола МАРТИНЮК:

Матч-відповідь відбувся 21 грудня о 12:00.

Так, у другій зустрічі 7 туру луцький «Континіум-Волинь-Університет» у заключному матчі першого кола сезону 2014/2015 років української Суперліги з волейболу, на власному майданчику вдруге поступився запорізькій "Орбіті-ЗТМК-ЗНУ". Цим самим наша команда ускладнила собі життя. Адже тепер до 4-го місця, на якому перебуває «Галичанка-ТНЕУ», - 8 очок.

"Континіум-Волинь-Університет" - "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" 0-3 (21:25, 21:25, 18:25)
«Континіум-Волинь-Університет»: Тищенко, Яцків, Молодцова, Степанюк, Скрипник, Житовоз (к), Карасьова (л), Єфімчук (л). Тренер – Богуслав Галицький.
«Орбіта-ЗТМК-ЗНУ»: Дуднікова, Лучко, Дрозд, Пугачова, Биценко, Скрипак, Дерюгіна (л), Кліменова (л); Сільченкова (к). Тренер – Ігор Філіштинський

Судді: С. Гулька (Тернопіль), О.Скібіцький (Львів).

На старті матчу повели гості – 0:2. Відповідь «Волині» не забарилася: точний удар виконала Тетяна Яцків, згодом ейсом порадувала місцевих вболівальників Молодцова Юлія – 2:2. Далі відбувалася рівна гра: 3:3, 5:5, 6:6. Після невеличкого ривка гостей – 6:9, перший тайм-аут взяв наставник лучан. Попри спроби Богуслава Андрійовича змінити гру на користь «Волині», до технічної перерви першими дісталися гості – 7:12. Після технічної перерви ситуація не змінилася – 13:17. «Орбіта» впевнено йшла до перемоги в першій партії – 16:20. Волиняни з цим не погоджувалися та завдяки серії 3:0, майже наздогнали суперників – 19:20. Проте вирішальні атаки краще вдалися гостям, які перемогли в партії – 21:25.

Друга партія розпочалася аналогічно першій – 0:2, повела «Орбіта». Волиняни відразу відігралися. Влучні удари вдалися Юлії Молодцовій та Анастасії Тищенко – 2:2. Згодом вивела «Орбіту» вперед, невтомна Олександра Буценко – 2:3. Далі нашим суперникам вдався ривок, на технічну перерву команди пішли за рахунку 6:12. Після перерви ситуація не змінилася – 14:20. Попри велике бажання лучанок ліквідувати відставання, партію вони програли – 21:25.

У третій партії рахунок «розмочили» господарі – 1:0. Рівна гра тривали до рахунку 4:4. За мить «Орбіта» здійснила ривок – 5:9. Лучани відповіли тим же – 11:10. Далі розпочалися гойдалки – 11:11, 12:12, 13:13. Після екватора партії «Орбіта» впевнено почувала себе на майданчику та нарощувала відрив – 14:17. Як не намагалася «Волинь» переламати хід гри, але їм це не вдалося – 17:25.

Наступну гру «Континіум-Волинь-Університет» проведе вдома 17-18 січня. Суперником нашої команди стане тернопільська «Галичанка-ТНЕУ».