USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

Ексгравець «Динамо» влаштував бійку на футзальному турнірі в Луцьку. Відео

9 Січня 2020 12:35
Колишній гравець Динамо та збірної України Тарас Михалик став одним із головних фігурантів бійки під час турніру «Різдвяна коляда 2020» з футзалу в Луцьку.

Михалик, який зараз виступає у Першій лізі за «Волинь», після низки епізодів, де суперники його команди грали доволі грубо, не витримав і розпочав бійку. Після цього в сутичку вступили також запасні гравці обох команд, пише Футбол 24.

Відзначимо, що завдяки арбітрам та персоналу серйозної бійки не сталося. У результаті Михалик був вилучений і не зміг дограти зустріч до кінця.

Примітно, що команда Михалика, яка представляла рідне місто ексгравця збірної України – Любешів, грала у формі московського Локомотива, кольори якого Тарас захищав з 2013 по 2019 рік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Волиянин Показати IP 9 Січня 2020 12:52
Як був б**ом, так ним і залишився
Лучанин до Волиянин Показати IP 9 Січня 2020 14:08
Ви бачили через що почалася шарпанина?
Avdo Показати IP 9 Січня 2020 12:57
То якийсь інший Новорічний турнір, не той шо в ДЮСШ грали. Там він за Вотранс грав і теж бійка була, але не така масштабна.
346 Показати IP 9 Січня 2020 13:15
По-перше, команди з Любешова на турнірі не було, по-друге, у формі Локомотива ніхто не грав, і по-третє, Михалик грав за Вотранс
Саша Показати IP 9 Січня 2020 13:35
Написати статтю, що проводиться турнір вони не можуть. Але коли бійка то вони згадали. І це зовсім не Новорічний турнір, де грали Федецький, Михалик... А Шарпара взагалі не було. Ви дуже некомпетентність в своїх статтях!!!!! Краще пишіть про погоду))) І доречно сказати, що Михалик файний хлопець, і більшості наших патріотів"в лапках" до нього, як до місяця. А зробив він все правильно!
До до Саша Показати IP 9 Січня 2020 14:19
в такій формі грає "Локомотив" Києва- на першість міста та Украіни і від того вони не менші патріоти! а за підніжку в конкретній грі-червона а суддю на мило
346му Показати IP 9 Січня 2020 13:43
А на відео у якій формі грають? :)))
Богдан Сташинський до 346му Показати IP 9 Січня 2020 16:29
Cимволика РЖД ... Для тих хто з бронепоїзду ...
Луцьк Показати IP 9 Січня 2020 17:21
Так як фолила команда в синьому в міні не допускається. Інвалідом можна залишитись
Виборець до Луцьк Показати IP 11 Січня 2020 12:46
Команда в синьому грала проти москалів, так що фолів небуло. РЖД пускали під укіс.