USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Губернатор пообіцяв спортсменам, що вони призначать начальника управління

12 Вересня 2014 18:03
Волинські спортсмени самі визначаться, хто буде очолювати управління молоді та спорту Волинської облдержадміністрації. У цьому запевнив голова ОДА Володимир Гунчик і дав обіцянку, що своїх кумів на цю посаду не призначить.

Під час відзначення спортсменів з нагоди їх професійного свята сьогодні, 12-го вересня, один з ветеранів звернувся до губернатора зі скаргою щодо кадрових рішень.

«Я, як ветеран спорту, як людина, яка віддала своє життя цьому, говорю Вам, що у нас є чимало проблем із підбором кадрів, матеріально-технічним забезпеченням. Мені за це болить, я про це завжди говорив, але попередня влада нічого не робила. У мене є багато чого сказати», - сказав голова Волинської обласної громадської організації ветеранів фізкультури та спорту Станіслав Рупчев.
Та домовився з Володимиром Гунчиком про особистий прийом, аби вирішити ці проблеми.

Натомість, губернатор запевнив, що кадрові рішення на найвищих щаблях залежать виключно від волі спортсменів.

«У нас є багато кандидатур на посаду начальника управління молоді та спорту Волинської облдержадміністрації. Тому, спортсмени повинні самі вирішити, хто буде очолювати це управління. А я прислухаюся до Вас і прийму таке рішення, як ви запропонуєте під час обговорень. Це профільне управління і тут основне слово буде за вами. І я вам це гарантую», - сказав Гунчик.

Потому додав, що у нього немає кумів, братів, сватів і родичів у спорті, що викликало сміх у залі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Макарони Показати IP 12 Вересня 2014 18:11
Зніміть, шановні спортсмени і фізкультурники МЕНЕ із власних вух...
віктор до Макарони Показати IP 13 Вересня 2014 13:06
обіцянка цяцянка а дурневі радість...доки дехто буде ділити таку поважну посаду можна всю область роздеребанити
борчук Показати IP 12 Вересня 2014 18:19
Просим назначить хабарников.Тут по школам прошвырнутся полно....Нпример дерика школы 26..то здает комунальное майно как минимум на 3 штуки гринов.Говорит что крышуют его МВД.По шерстите пожалуйста Губернатор.Может еще больше хабарнюков найдете а то спорт еще клыгае.Пожалуйста ждем ваши гениальные назначения.Мы еще живы..еще ходим за 2000гр на работу.....Ура-на голодный желудок*
оптиміст до борчук Показати IP 13 Вересня 2014 08:46
не бурчи, скажи дякую що хоть платять в таку тяжку ситуацію яка є в країні
дідо Показати IP 12 Вересня 2014 18:28
Губернатор ,якої губернії?
Сашко до дідо Показати IP 12 Вересня 2014 19:01
Волинської області - Баобабе
кум сусіда Рупчева Показати IP 12 Вересня 2014 18:48
Цей смердячий москаль вже всім набрид, як червива собака. Ходить від порога до порога і демонструє своє "краснослівя". Являється "членом" громадських рад всіх організацій міста, хоча в них його ніхто не запрошував. Йшов би цей престарілий "член" на@уй! Стільки нагадити людям в душу і ще лазити - пиздіти, то хто ж його стерпить!?
спортсмен Показати IP 12 Вересня 2014 18:56
громадськість вже 6 місяць висловловлюється та зупинилось на Галанові, цікаво щож далі буде........?
Теж спортсмен до спортсмен Показати IP 12 Вересня 2014 19:50
Який Галан?Не смішіть,а то лопне живіт,а мені ще виступати і виступати.
Ми всі спортсмени Показати IP 12 Вересня 2014 23:43
Галан як начальник???? Та Ви шо подуріли, якщо Гунчик його призначить то все "капец" де спорт а де Галан!!!!
ееееееееееееееееееее до Ми всі спортсмени Показати IP 13 Вересня 2014 08:44
а ти бабка гадалка?