• USD 25.5 25.6
  • EUR 29.85 30.05
  • PLN 6.96 7.02

«Інтер» вибив «Челсі» з Ліги чемпіонів

Міланський «Інтер» у рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів обіграв у гостях лондонський «Челсі» із рахунком 0:1 і вийшов до наступного раунду турніру.
Гра в Мілані два тижні тому закінчилася також перемогою «Інтера» - 2:1. «Інтер» став єдиною італійською командою, яка пробилася до чвертьфіналу.
У першому таймі йшла практично рівна гра, а в другому активнішим був «Інтер». «Челсі» ніяк не вдавалося зачепитися за м\'яч на чужій половині поля. А італійська команда, навпаки, вдало комбінувала біля воріт англійців.
Ця перевага і втілилася в гол. Після передачі з правого флангу за спину захисникам, до штрафного майданчика «Челсі» вбіг Ето\'О і вдарив у ближній від воротаря кут. Ворота «Челсі» в цій зустрічі захищав третій воротар команди Росс Тернбулл.
Наприкінці зустрічі було багато зупинок через постійні порушення. А один із епізодів у штрафному майданчику «Інтера» закінчився вилученням форварда «Челсі» Дідьє Дрогба.