• EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Ковельчани на стадіоні «Верес» здолали «Малинськ»

24 Жовтня 2016 15:46
ФЦ «Ковель-Волинь» переміг ФК «Малинськ» – 3:2 – у 9 турі аматорського чемпіонату.

Гра відбувалася 23 жовтня на ковельському стадіоні «Верес». Вже на 9 хвилині першими забили гості. Перший тайм так і закінчився мінімальною перемогою рівненчан. Однак в другому таймі ковельчани відзначилися тричі, на що гості відповіли лише одним голом.

Отож, ФЦ «Ковель-Волинь» уже має 12 балів, посідаючи в турнірній таблиці шосте місце. З 18 пунктами лідирує «Агробізнес» з Хмельниччини. В наступному турі волиняни зіграють саме проти «Агробізнеса». Матч відбудеться 20 жовтня 2016 року.