Лучанин здобув срібну медаль чемпіонату світу з джіу-джитсу

29 Листопада 2016 20:00
Український майстер японської боротьби джіу-джитсу Богдан Мочульський з Луцька здобув срібну медаль чемпіонату світу, що завершився у польському місті Вроцлав, – повідомляє Укрінформ.

За перемогу змагалися спортсмени з понад 30-ти країн світу.

"У розділі fighting Богдан Мочульський у ваговій категорії 62 кг здолав спортсменів з Італії, Болгарії, Бельгії та Голландії. Лиш у фіналі українець поступився представнику Німеччини Роману Аполонову", – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що у 2014 та 2015 роках Мачульський ставав бронзовим призером світової першості.

До слова, нагадаємо, лучанин Богдан Мочульський цьогоріч став єдиним призером змагань від України у Парижі.