USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84

Луцькі волейболістки врятували безнадійний матч

23 Жовтня 2015 22:30
Бойову перемогу здобув луцький волейбольний клуб «Континіум-Волинь-Університет» у першому матчі другого туру Суперліги проти аутсайдера минулорічного чемпіонату - чернігівського «Педуніверситет-ШВСМ».

Господарки майданчику з перших м’ячів дали зрозуміти волинянкам, що легкою гра не буде. У першій партії черінігівчанки перемогли з різницею у чотири очка – 25:21. А у наступному сеті взагалі розгромили суперника – 25:13.

Погано тривала гра у лучанок і у наступній партії. Хоча вони володіли ініціативою, проте все не могли відірватися від суперниць. Відтак, рахунок на табло був 13:13, 16:19, 19:22. Однак луцький «Континіум» зумів довести сет до переможного 25-го очка – 21:25. Головному тренеру лучанок Богуславу Галицькому це коштувало жовтої картки. Якби Чернігів виграв, ця перемога стала б першою в історії протистоянь команд в Суперлізі та розіграшах Кубка України. Та «п’ятихатка» залишилася за лучанками. У наступних двох партіях гості перемагали лише з мінімальною різницею – 23:25 та 13:15.

ЧИТАТИ ЩЕ: Волейбол: лучанка посилила склад запорізької «Орбіти»

«Я розчарований грою своєї команди. Таке враження, що вся наша передсезонна підготовка була даремною. Дівчата мовби вперше вийшли на майданчик. Я думав, що після матчів з Гродно та Тернополем дівчата почнуть прогресувати, а вийшло все навпаки. У команди немає характеру, лідерів. Це змушує мене як тренера задуматися над подальшою кадровою ротацією», - розповів у коментарі Інформаційному агентству «Волинські новини» Богуслав Галицький.

З двома очками луцька команда займає п’яте місце у турнірній таблиці Суперліги. До слова, матч-відповідь команди зіграють у суботу, 24 жовтня.