USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Дим, піротехніка, пісні про Путіна: Марш єдності в Луцьку

2 Серпня 2014 18:53
Пліч-о-пліч фанати «Волині» та «Дніпра» пройшли вулицями Луцька у рамках маршу перед грою футбольних команд. Під час дійства звучали заклики до єдності Сходу та Заходу України, а також пісні, в яких молодики висловлювали своє ставлення до Президента РФ Володимира Путіна.

На спільний марш єдності ультрас «Волині» та «Дніпра» організатори запрошували всіх бажаючих та рекомендували брати з собою національну символіку. До слова, під час цього маршу було заборонено користуватись вибуховою піротехнікою – цю вимогу учасники дотримались, запалюючи лише димові шашки та «фаєри».

Хода стартувала від Замкової площі, звідти молодики рушили в центр міста через вулицю Лесі Українки. Раз пораз лунали гасла «Схід і Захід разом!», «Герої не вмирають!», «Слава Україні» тощо.

Традиційно, не обійшлось і без пісень про Путіна, які встигли стати народними. Волиняни, разом з гостями із Дніпропетровська, окрім куплетів з «ла-ла-ла» заспівали і нових «творів». Зокрема, в одному з них розповіли історію про «зґвалтування» Президента Росії.

Дорогою декілька разів лунали вигуки «ВДВ!» - так ультрас вітали бійців повітряно-десатних військ з їх професійних святом. Компанія чоловіків в характерних «тільняшках», які саме сиділи в кафе, поруч з місцем проведення маршу, відповіли їм оплесками
Загалом, дійство відбулось без інцидентів. Лише раз на заваді фанатам став, у прямому значені, алкоголь – на Лесі Українки хлопці не відразу змогли пройти вулицею, оскільки проходу заважала бочка з вином.
Що ж до перехожих, то вони спокійно спостерігали за тим, що відбувалось та захоплено фільмувати це на камери своїх мобільних телефонів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
лучанин Показати IP 2 Серпня 2014 18:59
Дайте відео.. впевнений хлопці з барабаном горланили класню пісню про маразматичного карлика))
WELLkom до лучанин Показати IP 2 Серпня 2014 19:08
є вже.
7557 до WELLkom Показати IP 2 Серпня 2014 21:45
...балаклави взагалі не до чого, балаклави це не футбольний атрибут. Бодя молодець !
гiсть Показати IP 2 Серпня 2014 19:21
коментар було видалено
лучанин Показати IP 2 Серпня 2014 19:35
Крепкі хлопці, і нічим путнім не зайняті. Цілком можна сформувати повноцінний батальон і направити на Схід, замість роботяг і селян, яких в гарячу пору відривають від діла.
Охрим до лучанин Показати IP 2 Серпня 2014 19:43
так вони тобі і поїдуть на війну. у луцьку краще-пиво,кабаки, музика!
Ковельчанин до лучанин Показати IP 2 Серпня 2014 23:41
Тупий імбіцил. Половина основи воює на сході, поки ти сидиш на дивані і фігню пишеш.
Sid Vicious до Ковельчанин Показати IP 3 Серпня 2014 12:29
А вони двоє московські - звідки їм знати....
ЧЧ Показати IP 2 Серпня 2014 20:27
коментар було видалено
патріот Показати IP 2 Серпня 2014 20:37
коментар було видалено
123 Показати IP 2 Серпня 2014 20:44
Усіх на східний фронт-на утилізацію.
патріот Показати IP 2 Серпня 2014 20:46
А ті що в масках, мабудь бандюги.
н да до патріот Показати IP 2 Серпня 2014 21:47
Ні просто скачуть
Лучанин Показати IP 2 Серпня 2014 20:54
Да то блін не батальйон, то цілу військову частину з них зробити можна. Де військовий комісар, дивись скільки патріотів, які хочуть захищати України від россії. Забирай та поїздом на схід, на кордон.
Церковна миша до Лучанин Показати IP 2 Серпня 2014 21:04
На мою думку, влада цілком усвідомлює, що давши цим людям зброю забрати її буде практично неможливо. Адже вони в любий момент можуть сказати, що не визнають цієї влади і не будуть їй підкорятись. Принаймі таке пояснення дав Ярош за задекларований за 2013 рік дохід менше тисячі гривень.
авіа Показати IP 2 Серпня 2014 21:24
та тим молодчикам не більше 18 років. ото біснуються мракобісся
4554 Показати IP 2 Серпня 2014 22:11
"Дорогою декілька разів лунали вигуки «ВДВ!» - так ультрас вітали бійців повітряно-десатних військ з їх професійних святом. Компанія чоловіків в характерних «тільняшках», які саме сиділи в кафе, поруч з місцем проведення маршу, відповіли їм оплесками" - пиво пити то не в окопах сидіти.
4554 Показати IP 2 Серпня 2014 22:25
коментар було видалено
4554 Показати IP 2 Серпня 2014 22:44
Адмін, чому видалили коментар? Нехай читач побачить які сьгодні є "футбольні фанати" та "ВДВ".
лахматий будун Показати IP 2 Серпня 2014 22:56
Крутяк!!!
Українка Показати IP 2 Серпня 2014 23:20
По-перше:ті хто в балаклавах ніяки не бандити!Балаклави прекрасно захищають від диму димовух,їм легше дихати в них. По-друге:я особисто знаю деяких хлопців з Ультрас,які відстоювали свої права на Майдані,"під кулями ходили". І в будь-який момент можуть поїхати на схід,якщо це буде потрібно.Деякі з них не повнолітні.Куди їм на війну.?Багато хлопців з Ультрас вже на війні. А на рахунок хлопців з ВДВ.Ви не могли подумати,що вони прийшли у відпустку?Чи можливо завтра їх мобілізовують і сьогодні в них останній день тут?Чи можливо вони отримали поранення в зоні АТО і зараз просто лікуються вдома?(В мене друг отримав поранення і сьогодні він святкує свято ВДВ вдома,а не з своєю 95 бригадою) І ще одне.Хто це заговорив про війну?Ті хто самі сидять вдома?І тільки те і роблять,що пишуть коментарі?Що самі від клубу,пивка не відмовляться?Подивіться спочатку на себе!!!
ААААА до Українка Показати IP 2 Серпня 2014 23:25
Не звертай уваги, це місцевий троль всі коменти пише.Його всі знають і не звертають уваги.Так що все Чудово))))
фанат до Українка Показати IP 2 Серпня 2014 23:40
І що хорошого Крим тютю, на сході війна, долар-євро зашкалює, ціни виросли, бензин також, квартплата також, ні забув зарплатня на місці залишилась - оце ПРОГРЕС.
Українка до фанат Показати IP 3 Серпня 2014 00:36
І в цьому ти обвиняєш хлопців з Ультрас?ахахах) Чи ти думав,що позбавившись президента бандита і вступивши в ЄС,в тебе зразу медичне страхування з'явиться,заробітня плата підвищиться,на вулиці сміття саме прибереться,газ подешевшає і зразу ж зможеш без візи їздити туди сюди? Шановний,так ніколи не було і не буде.Треба боротись і чекати. Ти спочатку задумайся,що ти робиш для кращого життя?
Теж українка до Українка Показати IP 3 Серпня 2014 08:34
Завдяки таким "мирним та правильним" ультрас , котрі на Майдані і провокували всі бійки ( пардон, мирні протести) і маємо те, що маємо зараз. Нажахали мешканців Сходу до того, що вони вирішили будувати своє життя без таких патріотів. Може це для Вас, українко, якійсь особливий патріотизм, а для мене - це ідіотизм, котрий призвів до того, що держава вже фактично втратила 3 області. Навіть якщо землі відвоюємо, людей не повернемо. Але людина Сході, я так розумію, для вас не люди, тому все нормально....І ось ці фото...Особливо мені моторошно...Ще й у день такий, коли рівно 3 місяці тому ці самі фани "Дніпра" палили живцем людей у Одесі. Так, це патріотизм для більшості, на жаль...Але завтра вони можуть цю війну принести на нашу територію... І тоді , не приведи Господі, будуть гинуть наші мирні люди. А для ультрасів це як гра- адреналін...
міша до фанат Показати IP 3 Серпня 2014 06:18
ти чмо тупе, якщо не давати відсіч окупанту, буде скоро щі лаптьом хлібати і славити великого пу
Анонім Показати IP 2 Серпня 2014 23:23
Ультраси молодці
Українка Показати IP 2 Серпня 2014 23:25
А ще одне забула. Волинь Ультрас-молодці.Мені приємно дивитись,як вони об'єднались заради однієї справи. І всім хто думає,що вони бандити,скажу. Вони прекрасні хлопці.Займаються спортом,громадською діяльністю,більшість з них не вживає алкоголю та не палить. Для прикладу можна взяти Йофі Тофі і Лапу.Вони розмальовують в'їздні знаки Луцька,прикрашають стіни та будинки.Хтось скаже,що це просто хуліганські графіті.Але вони не дають забувати де ви знаходитесь і чиє це місто. Тільки Луцьк.Тільки Волинь.Тільки перемога!
фанат Показати IP 2 Серпня 2014 23:55
коментар було видалено
НІНА ЛОГІКА Показати IP 3 Серпня 2014 17:38
Коли в родині смерть - чекають рік, щоб відсвяткувати якусь подію, скорблять, памятають та поважають померлого. А в нас наші хлопці на Сході помирають, а ви тут пляшите, пєсні з ранку до смерканку співаєте? А наші хлопці - це наші хлопці, розумієте?!? Це наша родина!!!! От така їм хвала?! Позор!
вася до НІНА ЛОГІКА Показати IP 4 Серпня 2014 08:52
Такі ідіотські з вас тролери, ви ж не можете мозком пошурупати, що половина з них неповнолітні, деякі мобілізовані до війська, на вересень місяць по призиву, а інші в резерві і тільки й чекають часу!
парампампам Показати IP 5 Серпня 2014 21:13
в тараса маленька біцуха)