USD 27.7 28
  • USD 27.7 28
  • EUR 31.55 32
  • PLN 7.25 7.45

На Волині пришкільних спортмайданчиків збудують на 16 мільйонів

Свято спорту на Волині розпочалося з нагороджень і обіцянок.

14 лютого відзначили майже сто кращих спортсменів, тренерів та функціонерів за підсумками сезону 2013 року. Нагороди отримали переможці у різних номінаціях, повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

«Нам хочеться, щоб імена волинських спортсменів звучали на найпрестижніших спортивних турнірах. Тому в області треба розбудовувати інфраструктуру та створювати якісні умови для тренувань», - зауважив перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк, вітаючи спортивну еліту краю.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Галина Карнаухова повідомила, що цьогоріч

з державного бюджету на розбудову пришкільних спортивних майданчиків області передбачили 16 мільйонів гривень.


Зі списком номінантів та переможців можна ознайомитись нижче:

І. Номінація «Кращі спортсмени з олімпійських видів спорту – олімпійські номери програми»:

1) Банзерук Іван – легка атлетика;

2) Беломоіна Яна – велосипедний спорт (маунтенбайк);

3) Богдан Максим – легка атлетика (метання списа);

ІІ. Номінація «П’ятірка кращих тренерів з олімпійських видів спорту»:

1) Авраменко Микола – тренер-викладач ОШВСМ;

2) Галицький Богуслав – тренер-викладач з волейболу;

3) Ковальов Віктор Сергійович – тренер-викладач з велосипедного спорту ОШВСМ;

4) Семенюк Федір – тренер-викладач з веслування на байдарках і каное ОШВСМ;

5) Шевченко Тарас – тренер-викладач з веслування на байдарках і каное ОШВСМ.

ІІІ. Номінація «Кращий спортсмен у неолімпійських номерах програми з олімпійських видів спорту».

1) Цехош В’ячеслав – веслування на байдарках і каное;

ІV. Номінація «Кращий тренер у неолімпійських номерах програми з олімпійських видів спорту».

Шевченко Тарас – тренер-викладач з веслування на байдарках і каное ОШВСМ.

V. Номінація «П’ятірка кращих спортсменів з неолімпійських видів спорту»:

1) Андрійчук Олександр – пожежно-прикладний спорт;

2) Буренко Андрій – мотоциклетний спорт

3) Зубчук Юрій – французький бокс «САВАТ»;

4) Скоповський Володимир – французький бокс «САВАТ»;

5) Червонящий Владислав – джиу-джитсу.

VІ. Номінація «Трійка кращих тренерів з неолімпійських видів спорту»:

1) Тимофєєв Віталій – тренер-викладач з кікбоксингу ДЮСШ № 1 обласного ФСТ«Україна»;

2) Сафатюк Юрій – тренер-викладач з пожежно-прикладного спорту Волинської обласної федерації «Пожежно-прикладний спорт»;

3) Юхименко Ігор – тренер-викладач з джиу-джитсу Волинської обласної організації Асоціації джиу-джитсу України;

VІІ.Номінація «Кращі спортсмени з видів спорту інвалідів»:

1) Батенкова-Бауман Юлія – лижні гонки і біатлон (ураження ОРА);

2) Гречко Анатолій – пауерліфтинг (вади зору);

3) Гречко Вадим – пауерліфтинг (вади зору);

4) Колодій Олександр – стрільба кульова (вади слуху);

5) Сундієв Олексій – фехтування на візках (ураження ОРА);

6) Яценко Світлана – стрільба кульова (вади слуху);

7) Стрелюк Андрій – паратриатлон (ураження ОРА).

VІІІ. Номінація «Кращі тренери з видів спорту інвалідів»:

1) Платонов Олександр – тренер-викладач зі стрільби кульової Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»;

2) Свереда Вікторія – тренер-викладач зі стрільби кульової Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»;

3) Хом’як Олег – тренер-викладач з пауерліфтингу обласної ДЮСШ інвалідів.

ІХ. Номінація «Краща команда»:

Команда «Континіум-Волинь-Університет» – володар кубка України серед жіночих команд сезону 2012-2013 років, срібний призер чемпіонату України з волейболу серед команд суперліги сезону 2012-2013 років.

Х. Номінація «Трійка кращих спортсменів з видів спорту серед ветеранів»:

1) Нилипюк Іван – боротьба греко-римська;

2) Сіваченко Вадим – гирьовий спорт;

3) Попович Микола – веслування на човнах «Дракон».

Результати рейтингу з олімпійських видів спорту у Волинській області серед таких організацій та установ:

1) територіальних фізкультурно-спортивних організацій (міжнародні та всеукраїнські змагання) у першій групі:

1 місце – Луцький район;

2 місце – Ковельський район;

3 місце – Маневицький район;

2) територіальних фізкультурно-спортивних організацій

(міжнародні та всеукраїнські змагання) у другій групі:

1 місце – Любешівський район;

2 місце – Іваничівський район;

3 місце – Шацький район;

3) територіальних фізкультурно-спортивних організацій (міжнародні та всеукраїнські змагання) у третій групі:

1 місце – м. Луцьк;

2 місце – м. Ковель;

3 місце – м. Володимир-Волинський;

4)дитячо-юнацьких спортивних шкіл (міжнародні та всеукраїнські змагання) у першій групі:

1 місце – обласна дитячо-юнацька спортивна;

2 місце – обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Олімп»;

3 місце – дитячо-юнацька спортивна школа Луцького району Волинської області;

5) дитячо-юнацьких спортивних шкіл (міжнародні та всеукраїнські змагання) у другій групі:

1 місце – Горохівська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені Олександра Баламута;

2 місце – Володимир-Волинська дитячо-юнацька спортивна школа «Спартак» фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»;

3 місце – Комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1» Луцької міської ради;

6) фізкультуро-спортивних товариств і відомств (міжнародні та всеукраїнські змагання):

1 місце – обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України;

2 місце – обласна рада Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»;

3 місце – обласне фізкультурно-спортивне товариство «Спартак»;

7) територіальних фізкультурно-спортивних організацій області

(обласні змагання) у першій групі:

1 місце – Ковельський район;

2 місце – Луцький район;

3 місце – Маневицький район;

8) територіальних фізкультурно-спортивних організацій (обласні змагання) у другій групі:

1 місце – Любешівський район;

2 місце – Любомльський район;

3 місце – Іваничівський район;

9) територіальних фізкультурно-спортивних організацій (обласні змагання) у третій групі:

1 місце – м. Луцьк;

2 місце – м. Ковель;

3 місце – м. Володимир-Волинський;

10) дитячо-юнацьких спортивних шкіл (обласні змагання) у першій групі:

1 місце – комунальний заклад «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву плавання»;

2 місце – обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;

3 місце – комунальний заклад "Волинська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з видів боротьби" Волинської обласної ради;

11) дитячо-юнацьких спортивних шкіл (обласні змагання) у другій групі:

1 місце – комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» імені Євгена Кондратовича;

2 місце – комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради Волинської області»;

3 місце – комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1» Луцької міської ради;
Загрузка...
Коментарів: 2
Спортсмен Показати IP 16 Лютого 2014 08:53
"неолімпійських номерах програми з олімпійських видів спорту" --------- Це що за ідіотська номінація?
Андрій до Спортсмен Показати IP 16 Лютого 2014 20:07
Якщо ти спортсмен то повинен знати, що є серед олімпійських видів спорту безліч видів програми які є неолімпійськими, тобто такі, що не входять до програми Олімпійських ігор. Це в легкій атлетиці ряд дистанцій у біговій програмі, наприклад біг на 3 тис. метрів, такі неолімпійські номери програми є у велосипедному спорті, у веслуванні на байдарках і каное, є ряд вагових категорій "неолімпійських" у видах боротьби, боксу і т.д.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.