USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Дніпро»-«Севілья»: гра, яка гідна оплесків. Рахунок: 2:3. Хроніка матчу

27 Травня 2015 21:45
Завершився матч фіналу Ліги Європи між українським «Дніпром» та іспанською «Севільєю». Рахунок матчу – 2:3 на користь іспанців. Гра відбувалася у Варшаві на стадіоні «Народова».

Українцям не вистачило трішечки до перемоги, але вболівальники дякують команді за достойну гру у Лізі Європи.



До слова, «Севілья» стала єдиною командою, яка виграла Лігу Європи чотири рази.

Інформаційне агентство Волинські Новини разом із багатотисячною аудиторією вболівальників слідкували за грою. Як це було - дивіться далі у хроніці матчу:

Перший гол на 7-ій хвилині гри забив гравець «Дніпра» Нікола Калініч. Рахунок - 1:0.







28-ма хвилина – Гжегож Криховяк, гравець «Севільї» забиває «Дніпру». Рахунок зрівнюється – 1:1.





31-ша хвилина – Карлос Бакка, «іспанець», забиває українцям гол. Рахунок - 1:2.



43-тя хвивила – Руслан Ротань забиває гол «Севільї». У підсумку першого тайму – 2:2.











На 73-ій хвилині, коли вже розпочався другий тайм, Карлос Бакка знову забиває українцям гол. Рахунок – 2:3.





Емоції після матчу:





Український «Дніпро» та іспанська «Севілья» - напередодні гри. Окрім того, зауважимо, українці були готові продовжити традицію перемог у фіналах єврокубків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анатоль_ Показати IP 27 Травня 2015 21:52
Вперед, славна Іспаніє! Ми з панею Наталкою Семенівною вболіваємо за "Севілью"!!!
Штефан, Луцьк (він ж до Анатоль_ Показати IP 28 Травня 2015 09:07
Шкода. "Дніпро" був на голову кращим. Нерви не витримали. А могли закотити штук 5. У другому таймі це було особливо помітно. Скисли. Почали атакувати наприкинці гри. Та було пізно. Слава Маркевичу! Слава Україні!
українка Показати IP 27 Травня 2015 22:08
Хоч проживаю в Іспанії, але вболіваю за свою команду!Україно вперед!!!!!!
Василь Показати IP 27 Травня 2015 22:14
Знаходжуся в Анголі, не маю змоги дивитись онлайн, тож переглядаю коментарі. Дніпро вперед!!!!!!
вася Показати IP 27 Травня 2015 22:39
Аж дух захоплює!Дніпро ми з тобою!
Анатоль_ Показати IP 27 Травня 2015 22:40
Оле! Оле! Оле! " СЕВІЛЬЯ" вперед! Вперед до перемоги!
11111 Показати IP 27 Травня 2015 22:41
ДНІПРО - КРАСАВА!!!! ПРОСТО УДАЧІ в другому таймі. так тримати
лучанка Показати IP 27 Травня 2015 23:08
Живу у Німеччині і дууже вболіваю за "Дніпро" і нашу неньку Україну!!!
Памятник Показати IP 27 Травня 2015 23:24
Ура, хоть что то за сегодня приятное!
Марічка Показати IP 28 Травня 2015 00:29
молодці "ДНІПРО"!!!!! Дякую за таку красиву гру!!!! Дай вам Боже здоров'я, перемог, а тренеру-Мирону Маркевичу- МНОГІЇ ЛІТА!!!
Мар'ян до Марічка Показати IP 28 Травня 2015 08:33
Це точно :) Особливо у другому таймі так "красиво" Дніпро возили...:)
Бакка Показати IP 28 Травня 2015 00:59
72 хв - це вже не початок тайму
бандеровець Показати IP 28 Травня 2015 07:39
тількі не один з національних каналів не показав матч...
фанат до бандеровець Показати IP 28 Травня 2015 08:29
А ви знаєте, що це комерційні турніри, що Ліга Європи, що Ліга Чемпіонів і права на показ ціх ігор треба викуповувати на рік вперед?! Хоча 2+2 входить у медіа-групу "плюсів" і могли б таку гру і на 1+1 показати - це дійсно здивувало! Хоча якщо всі ігри до того показували "2" то по контракту на інший канал передавати не можна! А Дніпру лави запасних не вистачило і гравці у кінці сезону вже були вимотані, хоча і так далеко пройшли, аж до фіналу!:)