USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У луцькій спортшколі таки дозволили орендувати приміщення

3 Лютого 2016 15:33
Терміном на рік члени міськвиконкому продовжили оренду приміщення в ДЮСШ №2 Луцька підприємцеві під спортзал.

Нагадаємо, торік Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що дітям не дають займатися у спортшколі, а Луцька міськрада лобіює інтерес бізнесмена.

Йшлося про те, що в ДЮСШ №2 орендував приміщення загальною площею 89,7 метра квадратного Василь Петрищак. Після завершення строку договору, бізнесмен захотів продовжити оренду, втім, такий стан справ вкрай обурив тренерів школи та батьківський комітет.

Під час попереднього засідання міськвиконкому оренду приміщення підприємцеві не продовжили. Однак сьогодні, 3 лютого, оренду підприємцеві таки продовжили.

Зі слів директора школи Валерія Панчука, усі сторони конфлікту домовилися про те, щоб підприємцеві продовжили термін оренди на рік без права продовження. А школа уклала контракт із заводом «Кромберг енд Шуберт», згідно з яким, ті дають 100 тисяч гривень для ремонту та проведення змагань.

На думку заступника міського голови Юрія Моклиці, розривати договір з підприємцем, який вклав кошти в комунальний заклад, було б неправильно.

А ось депутат міськради, член виконкому Павло Данильчук не підтримує здачі в оренду комунальних спорт шкіл приватними спортзалами. Крім того, він навіть запропонував звільнити директора ДЮСШ №2 через його, зі слів депутата, «темне минуле».

Врешті, члени міськвиконкому продовжили оренду підприємцеві у ДЮСШ №2.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Всезнайко Показати IP 3 Лютого 2016 15:36
Данильчук, ти за своє темне минуле точно будеш відповідати... Сміттєва люстрація буде тобі за щастя.
Батько Показати IP 3 Лютого 2016 16:48
А що, Кромберг не може надати підтримку і зробити тренажерну залу для виховаців закладу? Дєрік загубив довіру
мама до Батько Показати IP 3 Лютого 2016 22:51
Моє враження , що директор дуже порядна людина і примирив усі стороні. Дай боже....... ВЕЛИКЕ ПЛАВАННЯ.(великому кораблю).
мммм до мама Показати IP 4 Лютого 2016 14:17
великий корабль - це підприємець?
кандидат до мммм Показати IP 4 Лютого 2016 17:53
вчі матчасть, мммм. бєбєбє
Читач Показати IP 3 Лютого 2016 17:19
Тьоті і дяді далі будуть качатись а діти почекають. Ось і справедливість
Василь Петращак Показати IP 3 Лютого 2016 17:21
Кроменд шеберс нам дуже допомогли адже 100 тисяч великі гроші
Go Показати IP 3 Лютого 2016 17:26
Позорище, да візьміть вже і зразу всю спортшколу здайте в оренду, чого тільки один зал? Вигоніть всіх дітей і заробляйте бабло.
Катя з балкі Показати IP 3 Лютого 2016 17:35
І завтра всі алкоголіки балкі перестають пити водку і біжать в тренажорку...качатися.
кувалда Показати IP 3 Лютого 2016 18:08
Данильчук перед революцією ходив в рваних чоботях і рваних штанях, а за два роки воно їздять на джипі і мешкає в трикімнатній новій квартирці. Така революція!!!!!!!! А що воно для України зробило, тільки ля-ля-ля.
Всезнайко до кувалда Показати IP 3 Лютого 2016 21:47
А ноги не підросли, такий же коротконогий...
МАТРОС Показати IP 3 Лютого 2016 18:41
коментар було видалено
ВАНЯ Показати IP 3 Лютого 2016 18:42
ЩОСЬ ТАКИХ КАТЬ НЕПАМЯТАЮ
Балка Показати IP 3 Лютого 2016 20:00
БПП рулить. Надавили конкретно на директора.
смотрящій до Балка Показати IP 3 Лютого 2016 22:12
у деріка можите тільки л*** ути, це він дозволить.
Анонім до Балка Показати IP 3 Лютого 2016 23:13
Знайшли чим похвалитися( Все вертається бумерангом...
Лучанка Показати IP 3 Лютого 2016 20:04
Романюк з Яковлевим скоро і дюсш 1 зали здавати почнуть. Там місце для бізнесу набагато краще. Нормально бабла можна буде вкосити.
Мама Показати IP 3 Лютого 2016 21:31
Маса народу піде в школу качатися) А як же ж карантин по школам) санстанція АУ ти де?
Анонім до Мама Показати IP 3 Лютого 2016 23:10
А нікого не цікавлять сторонні люди без медичного огляду в дитячому навчальному закладі... Куди котимося ((( Зажили "по-новому", б****ь.