USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку стронгмени носили дівчат

4 Серпня 2014 10:41
На фестиваль українського опору «Бандерштат» завітали учасники проекту «Україна має талант» стронгмени Олег Пилип’як та Олег Скавиш.

Для публіки волинського фестивалю хлопці показали видовищне силове шоу. Лопнути грілку, як повітряну кульку, порвати колоду карт, підняти зубами гирю чи покатати на коромислі двох дівчат - для них не є проблемою.

Олегу Пилип’яку лише 18, але він вже встиг прославитися як чемпіон України зі стронгмену серед юніорів. Львів’янин займається разом з братом близнюком Орестом, який зараз виступає на кубку «Богатир Дніпра».

Третім у компанії є Олег Скавиш, або, як ще його називають, Тягнизуб за неймовірно сильні зуби. Якраз Скавошу належала ідея приїхати на «Бандерштат».

«На «Бандерштат» приїхати була моя ідея. Цікавий фестиваль, український. Ми подумали, що наш виступ теж буде цікавий глядачам. Всім хочу побажати здоров’я, бути сильним духом».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
. Показати IP 4 Серпня 2014 10:54
Добрі бугаї, снаряди хлопцям підносити.
ау Показати IP 4 Серпня 2014 11:12
а на 9 фото атлет дівку за що тримає, що вона в такій цікавій позі вісить?
міша до ау Показати IP 4 Серпня 2014 11:25
тобі дрищу то не зрозуміти
олеся до міша Показати IP 4 Серпня 2014 11:29
хто б казав. видно, що ти зі своїх мязів розвиваєш тільки язик і жир на животі. щасти!
валяВ до міша Показати IP 4 Серпня 2014 11:40
та не суди мене по собі. як самому тяжку майку носити, труси резінкою підтягаєш і від вітру хилишся - не значить, що інші такі.
лучанин Показати IP 4 Серпня 2014 11:32
ЩОСЬ ТІ СТРОНГМЄНИ ЖИРНІ ЯКІСЬ, МАЮТЬ СІСЬКИ ТА ПУЗЯКИ ЯК У БАБИ
УВ до лучанин Показати IP 4 Серпня 2014 11:34
їжа - то сила!
Куб до лучанин Показати IP 4 Серпня 2014 11:35
зате видно, що натурподукт, так зказати. А не стероїдні бички-бодібілдери
лучанин до Куб Показати IP 4 Серпня 2014 11:42
САЛА ГЕРОЯМ!!!!
ура украинським вийс Показати IP 4 Серпня 2014 12:06
коментар було видалено
Дівчина Показати IP 4 Серпня 2014 12:11
Ці чоловіки хоч на чоловіків схожі: відчувається сила і готовність захистити. А багато наших чоловіків взагалі ніколи в руках не те, що штанги - навіть гантельки не тримали. У таких чоловіків руки як у жінок: біцепс і трицепс під мікроскопом треба шукати. А особливі гурмани люблять таку відсутність вторинних чоловічих статевих ознак демонструвати відповідним одягом. Жалюгідне видовище. Худий мужик - то те саме що й товста жінка))) Як немає мязів - не носіть майки, рівно як і жінки з товстими формами - не одягайте джинси... Негарно, чесне слово!
г Показати IP 4 Серпня 2014 13:02
ти худа?
знаючий Показати IP 4 Серпня 2014 14:16
На останному фото стронгмен тримає в зубах дівчину в кріслі, зробленому з мотузки.