• EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Україна програла останній на Євро-2016 матч проти Польщі: 0 – 1

21 Червня 2016 21:10
«Матч престижу» для збірної України для футболу проти збірної Польщі розпочався в Марселі. Після цієї гри українські футболісти покинуть чемпіонат, після поразки збірній Німеччини та Північної Ірландії.

Стартові склади команд

Україна: 12. П'ятов, 2. Бутко, 3. Хачериді, 5. Кучер, 6. Степаненко, 7. Ярмоленко, 8. Зозуля, 10. Коноплянка, 14. Ротань, 17. Федецький, 21. Зінченко. Запасні: 1. Бойко, 23. Шевченко, 4. Тимощук, 9. Коваленко, 11. Селезньов, 13. Шевчук, 15. Будківський, 16. Сидорчук, 18. Рибалка, 19. Гармаш, 20. Ракицький, 22. Караваєв.

Польща: Фаб'янськи, 2. Паздан, 3. Енджейчик, 4. Ченек, 6. Йодловєць, 7. Мілік, 9. Левандовскі, 10. Криховяк, 15. Глік, 19. Зелінскі, 21. Капустка. Запасні: 1. Щенсни, 12. Боруц, 5. Мончинські, 8. Лінетті, 11. Гросицьки, 13. Стемпинські, 14. Вавжиняк, 16. Блащиковські, 17. Пешко, 18. Салямон, 20. Піщек, 23. Стажинськи.

Перший тайм подарував вболівальникам безліч небезпечних моментів. За результатами першого тайму, розподіл зусиль був наступний.

На 53 хвилині поляки "розмочили" рахунок. Якуб Блащиковські забиває Україні. Гравець Фіорентини, в штрафній зоні на замаху прибрав двох українських захисників і ударом у дальню дев'ятку відкрив рахунок.

Доля гри була вирішена на початку другого тайму. Наша команда досить непогано провела перший тайм, мала ряд небезпечних моментів і могла повести в рахунку. Тим не менш, індивідуальна майстерність лідерів українців у цих епізодах виявилася не на висоті. А після перерви суперник, з яким очки потрібні були набагато більше (команда бороась за місце в плей-офф), став нагнітати обстановку біля воріт збірної України.

І на 55-й хвилині Якуб Блащиковські увірвався справа в карний майданчик, змістився в центр і пробив у дальню дев'ятку - 1:0.
У час, що залишився суперники могли змінити рахунок матчу, але нікому відзначитися так і не вдалося. Таким чином, збірна України програла всі три матчі Євро-2016 і не забила жодного гола на турнірі.