В Одесі «Лучеськ-Університет» втратив перемогу на останніх хвилинах

22 Січня 2014 18:10
Після перемоги над дублем МБК «Миколаєва» лучани відправилися на останню виїзну гру чотириматчевої серії. В Одесі «Лучеськ-Університет» довгий час вів в рахунку, але БК «НЕМО» зумів здобути вольову перемогу.

БК «НЕМО» (Одеса ) - «Лучеськ-Університет» (Луцьк) - 75:73 (14:24, 18:19, 28:17, 15:13 )

Вже у першому періоді хороший стартовий відрив зуміли організувати підопічні Сергія Смітюха - 14:24. У другій 10-хвилинці одесити, більше закцентувавшись на захисті, зуміли вирівняти гру, та Луцьк все рівно вів +9 - 32:43.

Після великої перерви баскетбольні «гойдалки» вперше за матч вивели господарів вперед в рахунку - 48:47. Незважаючи на велику кількість браку, лучани ще зуміли відновити паритет в третьому періоді - 60:60.

Ще більше промахів було в обох команд у фінальному відрізку зустрічі. В останні секунди гри декілька разів вперед на 1-2 пункти виривались, то одесити, то лучани. Та того дня більше фарту було у «НЕМО» - 75:73 .

У чотирьох виїзних матчах волиняни здобули дві звитяги і двічі програли. Таки результат визначив лучан на 10 сходинку турнірної таблиці Вищої ліги. Наступну гру «Лучеськ-Університет» проведе у неділю, 26 січня, у Луцьку проти севастопольського «Муссону».