«Волинь» - «Металург»:1:1

29 Травня 2015 18:52
Дніпропетровський арбітр Віталій Романов вивів на поле «Авангарду» гравців «Волині» та донецького «Металурга». Це - завершальний матч сезону-2014-2015. Він закінчився нічиєю.

Отож, на 41 хвилині "Металург" вийшов вперед. Антон Поступаленко виявився один у штрафному суперника і головою перевів м'яч у ворота. "Металург" виходить вперед - 0:1.

Утім вже через хвилину "Волинь" вирівняла рахунок, Бабатунде протаранив центр оборони "Металурга", після відскоку м'яч потрапив до Кобахідзе, Олександр помітив Бікфалві і віддав йому пас. З декількох метрів Ерік вколотив м'яч у сітку. "Волинь" відновлює статус кво - 1:1.

«Металург» можуть наздогнати «Олімпік» та «металурги» із Запоріжжя. Окремий мотив має, як і в попередніх турах, Ерік Бікфалві. Він бореться із Тейшейрою, Кравцем та Ярмоленком за звання кращого бомбардиру чемпіонату.

Нагадаємо, вчора, 28 травня, заключний матч чемпіонату молодіжних команд відбувався без зливи з боку небесної канцелярії, але із зливою голів, особливо у другому таймі. Гра закінчилася із рахунко 6:3 на користь лучан.

Статистика матчів між суперниками основного складу у Прем`єр-лізі така: 17 матчів, 5 перемог «Волині», 10 – «Металурга» та дві нічиї. Різниця голів - 18:26. Останні три сезони лучани переважають донеччан: 2011/2012 – 0:2 (вдома) та 3:0 (у гостях); 2012/2013 – 1:1 та 0:2; 2013/2014 – 1:0 та 3:1.

У грі першого кола, яка відбувалася в засніженому Києві наприкінці листопада, «Волинь» здолала «Металург» завдяки голам Сімініна та Бікфалві – 2:1.

Сьогодні на гру «Волинь» вийде у білій формі, а «Металург» - у синьому.

Дискваліфіковані: Грегорі Нельсон, В’ячеслав Чечер (обидва – «Металург»Д.)