USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

Волинський футболіст відмовився грати у Росії за €2 мільйони

8 Березня 2017 21:32
Виходець з Волині Артем Федецький зізнався, що йому пропонували грати за один з клубів Росії. Досить привабливу пропозицію українському футболісту зробили влітку 2016 року, розповів Федецький в інтерв'ю FootballHub.

"Я можу сказати, яку зарплату пропонували – 1,8 мільйона євро за сезон. Але розумієте, я ж уже казав – для мене те, що зараз відбувається в Україні... Ми розуміємо, хто заварив цю кашу. Розвиток кар'єри в Росії для мене є абсолютно неможливим і неприпустимим", – зазначив футболіст.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
123 Показати IP 8 Березня 2017 21:36
Ага, а 18 не предлагали этому буратине?
Luchanyn Показати IP 8 Березня 2017 22:26
яка різниця скільки- Тимощуку ж це було не проблема
боголюбы Показати IP 8 Березня 2017 23:19
От дурак
Інна Показати IP 9 Березня 2017 00:36
Правильно зробив, Артем ти молодець. А те що ви там пишете придурки то вас немає мозгів
Всезнайко Показати IP 9 Березня 2017 07:46
Та кому він там треба?
Анонім Показати IP 9 Березня 2017 08:41
Це сказав сам Федецький. А де підтвердження цих слів?! Як в тому анекдоті: Лікарю! Мій сусід а каже, що він може за ніч рази. Як це? Лікар: він каже і ви кажіть що можете 5. Хто ж перевірить!!
До ...крім лучанін Показати IP 9 Березня 2017 16:17
та Інна! замість гордитись зірковим футболістом-ви згідні змішати з г...,втопити, -хоч самі крім як когось об...и не варті нічогісінько і до Федецьного вам " не полішукам" як домісяця пішки.
Луцьк Показати IP 10 Березня 2017 10:44
Повага Артему!!!