Волинянка виборола «золото» у лижних гонках

28 Лютого 2013 18:23
Волинянка Юлія Батенкова-Бауман здобула найвищу нагороду на Чемпіонаті світу-2013 з лижних видів спорту у Швеції.

Про це повідомляє «Волинська газета».

Неодноразова паралімпійська призерка, учасниця національної збірної команди України Юлія Батенкова-Бауман виборола «золото» у лижних гонках на дистанції 15 кілометрів у Чемпіонаті світу з лижних видів спорту 2013 IPC Nordic Skiing World Championships.

Як інформує paralympic.org, спортсменка продемонструвала результат 46:23,1, залишивши свою суперницю, українку Олександру Кононову лише на 7,9 секунди позаду.

«Срібна» призерка досягла фінішу із результатом 46:31,0. Третьою стала росіянка Михалина Лисова, фінішувавши із часом 48:01,5.

Довідково:

Юлія Батенкова-Бауман народилася 20 вересня 1983 року в Сімферополі. Заслужений майстер спорту України з лижних гонок, майстер спорту України міжнародного класу з біатлону.
У 2003 році розпочала займатися на відділенні легкої атлетики обласної ДЮСШ інвалідів у тренера-викладача В.П. Дружиновича у місті Ковелі.
Того ж року стала чемпіонкою України з легкої атлетики. Нині у послужному списку Юлії – перемоги на чемпіонатах України, чемпіонатах світу. Перемагала у змаганнях зі спринтерських гонок, метанні списа, лижних гонок та біатлону.
Неодноразово ставала призером зимових Паралімпійських ігор.