USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Концерт Дзідзьо у Луцьку скасували

14 Серпня 2014 14:50
Попри усі переконання організаторів концерту Дзідзьо у Луцьку, який мав відбутися 23 серпня, дійство таки скасували.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив учасник гурту, музикант Лесик.

З його слів, лишень вчора, 13 серпня, організатори виступу гурту DZIDZIO у Луцьку вийшли із стін міськради, де їм відмовили у проведенні концерту.

Ані обіцянки переведення коштів на рахунки військових, ані інші доводи не переконали владців у тому, що виступ може мати місце.

Підтвердив Лесик і понесені значні витрати на рекламу заходу. Так, у Луцьку – велика кількість біл-бордів, які інформують про грандіозний концерт Дзідзьо в місті. Проте зв’язатися з організаторами дійства та уточнити їх обсяг редакції не вдалося.


Нагадаємо, усі розважальні заходи до Дня Незалежності у Луцьку скасували. Про це повідомив в мережі міський голова Микола Романюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Степан Показати IP 14 Серпня 2014 14:57
Ніхто ще ту матюкальну с*ку не прибире. Хайно наші сийдуть з лісу.
Анонім Показати IP 14 Серпня 2014 14:58
ЯКЕ ЧУДО В ПЕРЬЯХ. НА ато ЙОГО І ХАЙ ПОЕТ.АВТОМАТ В РУКИ, А НЕ ТУЦТУ ВИТИ У НАС
павук до Анонім Показати IP 14 Серпня 2014 15:05
як у Вас там, по москолячі, завыдуй молча АНАНИМ!
Ваня Показати IP 14 Серпня 2014 14:59
Позор нашй чудовій культурі,якщо таке дійсно чудо буде у нас виступати. В Донецьк його дійсно,хай кацапам співає,безпардонне создание
вуйко до Ваня Показати IP 14 Серпня 2014 15:27
а ти Ваня чого не їдиш??? квиток купити???
волиняка Показати IP 14 Серпня 2014 15:04
ДЗІДЗЬО - це круто, жаль що відмінили концерт ;-(
Анонім до волиняка Показати IP 14 Серпня 2014 15:08
Це ти така, напевно, крута хамка,як він.З якого Полісся приїхала в Луцьк
волиняка до Анонім Показати IP 14 Серпня 2014 15:28
з Ратно, а що ???
марійка Показати IP 14 Серпня 2014 15:09
Нє, співають вони прикольно, але погодьтеся, що час зараз складний. І просто не до веселощів. Похорони мало не щодня.......
Джулія Показати IP 14 Серпня 2014 15:33
Ну якщо ТАКЕ збирає концертні зали...
Саша до Джулія Показати IP 14 Серпня 2014 21:37
останій раз два концерти підряд,скажіть хто ще збирав стількі на концерт у Луцьку
ІМХО Показати IP 14 Серпня 2014 16:43
Ппц, а що ж ви так на "Бандерштадт" не тявкали? Там же ж одна культура була, - ліри, арфи, духові оркестри.
сірий вовк Показати IP 14 Серпня 2014 17:15
Поважаймо себе, ми ж люди, а не "піпли", які все "схавають"!!!!!!!! Є прекрасні українські пісні, прекрасна музика!!!! Ми ж люди, а не стадо, гоніть цього недоумка назад на "патріотичну" Львівщину, де його слухають і шанують.