USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцькі красуні відпочивають. ФОТОРЕПОРТАЖ

13 Січня 2014 10:10
Черговий фотозвіт з чергової вечірки. Але акцент зовсім не на дозвіллі у нічному клубі чи в іншому закладі міста. Цими вихідними Луцьком гуляли дійсно симпатичні дівчата.

Декілька фото, аби пересвідчитися у сказаному:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Metaller Показати IP 13 Січня 2014 11:20
На добрій частині фото просто діти! Ні ц..ки, ні п..ки... Що їм там робити?
Max до Metaller Показати IP 13 Січня 2014 11:36
Ще діло наживне
дальнобойщик Показати IP 13 Січня 2014 11:38
телефоны пишите или где забирать а то что то на ровенской не всегда застанеш
Анонім Показати IP 13 Січня 2014 12:27
поліщуцькі красуні,корів їм доїти,ні смаку в одязі,ні у макіяжі,село гуляє та й годі,а батькі за кордоном зади підмивають.
питання Показати IP 13 Січня 2014 15:35
А де красуні? Коли будуть фотки з ними?
Anonymous Показати IP 13 Січня 2014 17:53
девки как девки ... ничё там уж такого супер-пупер нету ... и может быть что они вообще с какой нить провинции типа Ковле ... хватит пиарить эту Оперу !!!!!
депутат Показати IP 13 Січня 2014 18:09
А де красуні? ви забули фото красунь вставити...
Дімка Показати IP 13 Січня 2014 18:45
Алігатори рвуть сцену) І дафт панк на підтанцовці - це взагалі розмах нереальний!
Дімка Показати IP 13 Січня 2014 18:48
ЛУЦЬКІ КОНІ ВІДПОЧИВАЮТЬ. ФОТО ЗІ СТАЙНІ.
ха Показати IP 13 Січня 2014 23:25
краще би вони не приснилися
1 Показати IP 14 Січня 2014 07:01
Хватить піарити оперу, в якій працюють одні хами, народ давайте бойкотувати її
питаннячко Показати IP 14 Січня 2014 08:31
Дівчатка, де грошенята на гульки беремо, адже, бачу, непрацюючі ви....
Толерантність Показати IP 14 Січня 2014 09:23
Є дуже гарні дівчата!!!! Мурашки по шкірі. Є посередні, а їм що робити? Опера- це компроміси: хами, прокурори, комерси, наркодилери,дівчата і пендики. І обслуга всезнаюча. Гарного вечора для всіх.
007 Показати IP 14 Січня 2014 11:48
А де ці кралі сімпотні? Обичние девушки...
505 Показати IP 14 Січня 2014 15:24
В Опері жахливе обслуговування, працюють хами!!!куди власники дивляться?!!
знаючий Показати IP 14 Січня 2014 18:10
до 505 Власники там не набагато кращі за персонал
Хам Показати IP 14 Січня 2014 18:58
Діти з несформованими скелетами..
Знаючому Показати IP 14 Січня 2014 19:16
а хто власники?
Кажу Показати IP 14 Січня 2014 22:26
Хорзов, Котищук і ще парочка жидів