USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

У Луцьку боротимуться за титул «Міс принцеса України 2016»

2 Листопада 2016 12:45
25 красунь з усієї України 5 листопада зберуться у Луцьку. Вони змагатимуться за титул «Міс Принцеси України 2016», - повідомляють організатори.

Мега-фінал сьомого національного конкурсу краси «Міс Принцеса України 2016» відбудеться у Волинському обласному драмтеатрі.

На гостей свята чекаєграндіозна концертна програма від зіркових гостей конкурсу. У Луцьку виступатимуть: Діма Коляденко, Ірина Шабан, гурт "А.Р.М.І.Я" та мегапопулярний DZIDZIO.

Початок заходу о 19:00.

Генеральний продюсер конкурсу: Олександр Главацький.

Організаційний партнер:Громадська організація «Volfest».

Квитки можна придбати в касі облмуздрамтеатру.

Вартість квитків: від 99 гривень.

Детальніша інформація за номером телефону: 72-54-60.

Офіційні спільноти конкурсу: https://www.facebook.com/events/1681877558806044/ таhttps://vk.com/misprincesa2016.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Загризун Показати IP 5 Жовтня 2016 10:01
Кому війна, а кому - веселощі....... Цікава у нас країна.
Ага до Загризун Показати IP 5 Жовтня 2016 10:24
Гуляй народ - война ідьот!
Інна до Загризун Показати IP 5 Жовтня 2016 10:26
вся країна живе своїм життям і як не крути так воно і буде далі. Модель двох паралельних світів в одній країні і далі буде продовжуватись. Конфлікт на сході затягнувся і став для всіх буденним. Я вже перестала з цього дивуватись
№1 Показати IP 5 Жовтня 2016 10:29
Явление Главацького народу один раз в рік)))
ААААА Показати IP 5 Жовтня 2016 10:57
Сказали ті що на дивані переживають за країну....
Анонім до ААААА Показати IP 27 Жовтня 2016 04:07
А Ви де переживаєте?
верка сердючка Показати IP 5 Жовтня 2016 11:03
коментар було видалено
Хм Показати IP 5 Жовтня 2016 11:10
Главацький, ти вже задрав своїми красунями,вони такі красуні,як ти красавець. Навчися спочатку нормальної мови,освіту здобуй хоч якусь, ато ні розуму,ні бабла!!!
Просто ведмедик Показати IP 5 Жовтня 2016 12:11
А шкура Климовець буде?
Анонім до Просто ведмедик Показати IP 5 Жовтня 2016 16:24
Осіннє загострення шизофренії??? Чи тебе не взяли на конкурс? Це ж треба таке молоти про дитину?