USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку відбувся кастинг «Міс Україна-2016»

20 Квітня 2016 20:24
У Луцьку триває кастинг національного конкурсу краси «Міс Україна-2016». Так, під час кастингу із допомогою волинських журналістів оберуть п’ятьох претенденток на участь у конкурсі від Волині. Усього ж на відборі присутня 21 учасниця.

Дійство відбулося у кафе «Show Basilic».

Зі слів організаторів, донедавна участь у конкурсі «Міс Україна» брали переважно переможниці регіональних конкурсів. Проте, в силу обставин, конкурс «Міс Волинь» не організовували з 2008 року, тому регіон був представлений неналежно.

А вже у 2016 році партнером «Міс Україна» на Волині став Модельний Клуб Марини Занюк «MZM models».

Однак, у зв’язку з трагічними подіями на сході України, представники клубу вирішили, що організовувати «Міс Волинь» у звичайному форматі шоу є недоречним, том дівчат обирали на кастингах.

А для того, щоб дати шанс не лише дівчатам з обласного центру, організували попередні відбори в семи районних центрах області: Любешові, Маневичах, Камені-Каширському, Ковелі, Горохові, Володимирі-Волинському, Нововолинську та Луцьку. Потрапити на катиснг можна було заповнивши анкету на сайті «Міс Україна».

Для об’єктивності фінального відбору запросили представників ЗМІ. Журнаістам дали можливість не лише спостерігати за процесом обрання претенденток, а й спробувати себе в ролі журі та обрати найкращих, на їхню думку, учасниць, які згодом отримають сертифікат на навчання у модельній школі Марини Занюк.

Для участі у відборі дівчата повинні відповідати певним вимогам: вік від 17 до 24 років, зріст від 170 сантиметрів, параметри до 90-60-90, знання англійської мови, освіта, наявність творчих здібностей.
На кастингу оцінювали дефіле, у тому числі в купальнику, також відбудуться співбесіди з конкурсантками.
Зауважимо, що троє красунь замість двох отримали сертифікати на безкоштовне навчання у модельній школі Марини Занюк - учасниці під номером 11, 14 та 6.
А ось інформацію про те, кого ж обрали фіналісткою та переможницею конкурсу, журі вирішили прикрасити інтригою. Так, остаточну відповідь про результати кастингу організатори нададуть згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 49
Оксана Показати IP 20 Квітня 2016 21:26
#14 - чарівна, але на загальному фото виглядає найнижчою
Корінний лучанин Показати IP 20 Квітня 2016 21:29
РЕПЛІКА :На те що зараз період СТРОГОГО ПОСТУ перед ВЕЛИКОДНЕМ, цьому молодняку начхати. Пють вино , жруть що попало, влаштували " роздягаловку" і підуть до церкви, якщо підуть. Оце "Справжні християнки".
123 до Корінний лучанин Показати IP 22 Квітня 2016 11:12
Вони нежирні - їм можна.)
На репліку до Корінний лучанин Показати IP 24 Квітня 2016 22:30
Не заздри, абориген (корінний лучанин)!
Добряк Показати IP 20 Квітня 2016 22:04
Діфчонкі тощі якісь,завершитись оком нема за що
вовк Показати IP 20 Квітня 2016 22:13
поліхи
хах Показати IP 20 Квітня 2016 22:14
А потім на кастинг до П'єра Вудмана)
555 Показати IP 20 Квітня 2016 23:28
Ну блін, заздрісні полішуки. Можно подумати у вас кращі кікікмори вдома? Да знаходьте позитив в усьому, а не недоліки.
444 до 555 Показати IP 21 Квітня 2016 08:45
Як знайти позитив у тому, що треба проводити в сільскому клюбі на глухому поліссі
прохожий Показати IP 20 Квітня 2016 23:38
придивiться добре -11-й номер в спiднiй бiлизни
невідомо до прохожий Показати IP 21 Квітня 2016 07:26
і що? В спідній білизні повністю дозволено і виглядає вона найгарніше з усіх
да-да Показати IP 20 Квітня 2016 23:38
Більша половина страшненьких дівчат і взагалі до чого між фотками сало.
Лучанка до да-да Показати IP 22 Квітня 2016 11:26
Хтось його дуже любить, а от тут воно реально недоречне. Редактору статті мінус
Олександр Показати IP 20 Квітня 2016 23:48
№12 Владка молодець. Перемога має бути за тобою.
*** Показати IP 21 Квітня 2016 00:41
коментар було видалено
заздрісний поліщук Показати IP 21 Квітня 2016 05:57
Я б не вибрав нікого. Провів би повторний кастинг. Роздягати не роздягав, але на вулицяї Луцька бачив кращих.
лучанин Показати IP 21 Квітня 2016 07:36
Просто жах!!! Як конкурсантки,так і фотограф. А фото страв і посуду це взагалі "жесть"
олег Показати IP 21 Квітня 2016 08:11
коментар було видалено
555 Показати IP 21 Квітня 2016 08:21
коментар було видалено
Ми такі Показати IP 21 Квітня 2016 09:10
Весь світ задивляється на красу українських дівчаток, дівчат і жінок, а ми себе самі ганимо і недолюблюємо...
СБУ Показати IP 21 Квітня 2016 09:11
ЩОНЕБУТЬ.ОДНЕ СЛОВО.
я Показати IP 21 Квітня 2016 09:31
все просто жах і сині ноги
Наталія Показати IP 21 Квітня 2016 09:56
Це жахіття .... і не тільки що цей захід проводиться в строгий піст, а глянути тільки на синюшнісць їх ніг № 3 і так дальше страхіття і неподобство.
Корінний лучанин до Наталія Показати IP 21 Квітня 2016 10:10
100%!!! ВИ ПРАВІ! Далі без коментарів. От Вам і мораль молодняка, якому все по барабану і ще в ЄВРОПУ пруться. І з чим питається? Зараз ПІСТ , а їм начхати.
Якийсь ти пісний до Корінний лучанин Показати IP 24 Квітня 2016 22:38
А в піст можна розглядати фото молоденьких дівчат в купальниках, а "святоша"? питання риторичне...
Наталії до Наталія Показати IP 24 Квітня 2016 22:35
Ти свої ноги давно мила?
aleks Показати IP 21 Квітня 2016 10:04
Складається враження що ті хто організував даний конкурс нічого загального з цим не має. Подивіться уважно на ці молоді дівчата високі але жодна навіть невідповідає критерію красуні. Обличчя звичайні без жодного гарного контуру. Соррі але подивіться на вулицях сіл та міст Волині знайдете набагато кращі обличчя. Назвати цих красунями -враження що хтось не дружить з головою.
Boss Показати IP 21 Квітня 2016 11:18
Досить не погано і природньо виглядає номер 5
to Boss до Boss Показати IP 24 Квітня 2016 22:41
Не факт
Оцінка Показати IP 21 Квітня 2016 13:30
Подивіться на ноги!!! Бухенвальдські вязні. А висячі груди, "висячість" яких не приховують навіть тугі бюстгалтери? Сині, як в індичок, ноги. А обличчя, які сумують за інтелектом? Мене в кафе обслуговує далеко краща дівчинка. Скромна, вихована, культурна, знає собі ціну і ніколи не оголить своє тіло для базару імпотентних чоловіків. Тисячу разів переконався: якщо жіночій статі немає що показати, вона показує тіло. На фото - синє тіло на грані варикозних проблем. Навіщо ви показали цих худих і довговязих телиць? Навіщо ви влаштували базар жіночого тіла (в даному випадку - не вельми привабливого)? Що треба мати при собі жінці, щоб бути чарівною? Красиву, спадаючу сукню; здорове, сяюче волосся; пластичну ходу, яка вбиває чоловіка, як мамонта; деталі рухів, які ніби випадково показують якусь частину тіла; томливий погляд, чарівну, непідробну посмішку; постійний гарний настрій; яскраву реакцію; пластику тіла і легку жестикуляцію; чарівну, невимушену поставу. Де це усе?!
Оцінка 5 балів до Оцінка Показати IP 24 Квітня 2016 22:43
Дома ( в Нуйно...) забулися!)))
АННА Показати IP 21 Квітня 2016 13:43
Я теж згідна з тим, що в строгий ПІСТ такого робити не потрібно, де мораль? де принципи? якщо дівчата цього не усвідомлюють тоді організатори на що дивляться????
сирога Показати IP 21 Квітня 2016 14:33
а мені ця до вподоби http://www.volynnews.com/resize/640x426/r/files/news/2016/04-20/186625/IMG_0079w.JPG
дієтлог Показати IP 21 Квітня 2016 14:35
А номеру три треба схуднути хоч би на кг 10. Сало висить з усіх сторін. Треба щодня копати рів довжиною 100 метрів, а наступного дня його засипати. Це для того, щоб не застосовувати дієту.
Ната Показати IP 21 Квітня 2016 16:03
Оце красуні. Нема слів....повідбирали називається.
1 Показати IP 21 Квітня 2016 16:43
№ 12 найкраща
Петя Показати IP 21 Квітня 2016 19:52
"Великі знатоки" релігійних побуджень мабуть навіть і самі не знають суті Посту. Всі дівчата вродливі. А той хто засуджує зовнішність той сам собі ціни немає, тому що судити по фактору зовнішності дуже низько, ніхто не обирає яким йому народитися. Остепеніться будь ласка.
5 Показати IP 21 Квітня 2016 19:55
цікаво б було побачити всіх тих красунь і кравців які тут обс*р*ють всіх
99 Показати IP 21 Квітня 2016 22:58
Я думаю це пишуть ті хто найбільш завідує дівчаткам які приклали зусиль і непобоялися взяти участь в такому конкурсі!Якщо ви знаєте гарніших дівчат то чому вони неприйшли??Так що люди успокойтеся і навчіться радуватися за інших!
... Показати IP 21 Квітня 2016 22:58
На мою думку з усіх яка підходить по параметрам і зовнішності це номер 6
99 Показати IP 21 Квітня 2016 23:01
А на рахунок фотографа я згідна на всі 100%
загадка Показати IP 22 Квітня 2016 00:24
Найкраща номер 11 однозначно!!!
Алекс Показати IP 22 Квітня 2016 09:30
11 номер моя фаворитка )
Об'єктивність Показати IP 22 Квітня 2016 12:44
Почну з того, що я приймала участь в даному конкурсі) і прочитавши коментарі, надзвичайно не приємно! в сторону дівчат читати таку грязюку. На мою думку, оцінювати переваги та недоліки об'єктивно, може лише той, хто сам мав такий досвід, хто мав сміливість показати себе, свої таланти, довести свій рівень освіченості)а так це пусті слова. Бажаю всім тим, хто полив негатив у даних коментарях, самому подбати про внутрішню красу аби вас помітили, і вам не доводилось таким чином самостверджуватись, ображаючи інших!!!!!!!!!
Ярик до Об'єктивність Показати IP 22 Квітня 2016 16:47
Кастинг на такий престижний конкурс проводити в барі це не дуже гарно.Тим більше тягнути туди маленьких дітей.Та і називати себе Об'єктивність це якось дивно:)
Об'єктивність до Ярик Показати IP 23 Квітня 2016 10:25
Мені здається не потрібно вказувати своє дійсне ім'я, щоб далі у свою сторону не читати неприємні слова. Особисто я не вмію не сприймати близько до серця чиюсь негативну критику. А на рахунок місця проведення, "Базилік" це не бар) Це було закрите дійство, а дітлахи це юні моделі.
99 Показати IP 23 Квітня 2016 11:22
Перше чим писати всяку гидоту,уточніть чому саме зара проводився конкурс,чому саме в барі і т.д!От всі кричать ми Україна,ми всі один за одного!Ви подивіться на себе,ви готові своїх змішати з гам**,то про що далі можна говорити! А дівчатка молодці,бажаю успіхів)!
Андрій Показати IP 23 Квітня 2016 20:05
Мені класні 7, 11 і 16 :)
Коляннн Показати IP 25 Квітня 2016 21:43
Всі дівчата красуні