USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Глава «Укрзалізниці» Бальчун йде у відставку, - ЗМІ

13 Листопада 2016 14:51
Голова правління ПАТ "Укрзалізниці" Войцех Бальчун піде у відставку. Ця інформація, як повідомляє джерело, йде від Кабміну. Про це повідомляє 7 днів пише із посиланням на сайт from-ua.com.

Так, згідно з попередньою інформацією, головна причина відставки керівника "УЗ" полягає в тому, що Бальчун досі не має комплексного плану і перспективного бачення реформування і подальшого розвитку української залізниці.

Раніше Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що вимагає від польської команди "Укрзалізниці" працювати прозоро, ефективно і системно, а не займатися інтригами і кулуарними домовленостями.

Нагадаємо, про те, що польський менеджер та рок-музикант Войцех Бальчун виграв конкурс на посаду керівника "Укрзалізниці", стало відомо в середині квітня 2016 року.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЩО ЧЕКАЄ ПОЛЬСЬКОГО РОКЕРА НА ЧОЛІ «УКРЗАЛІЗНИЦІ»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Sieger Показати IP 13 Листопада 2016 15:28
А може головна причина в тому, що Бальчун на власні очі побачив, через яку дупу в Україні все робиться, і сказав: "А не пішли б ви до бандери, шановні українці" ?
у своіх Показати IP 13 Листопада 2016 15:31
краінах всі ці люди добивались успіху! А працюючи в нашому уряді та інших ешелонах влади вони безсилі в боротьбі з непоборною мафією! слава Украіні.
свояк до у своіх Показати IP 13 Листопада 2016 18:35
Так може не для того и не проти тих Майдан був? Це українська патологія скільки Майданів не роби!!!
Кастрюлька Показати IP 13 Листопада 2016 15:48
У Укрозализницi порядок вже наведено.. Й так у усьому...
ще не зовсім свідоми Показати IP 13 Листопада 2016 16:54
Ще не вмерла, але вмерти мусить. Онко 4 стадії.Невідворотні метастази.
123 Показати IP 13 Листопада 2016 17:22
Ну что синку, помогли тебе твои ляхи?
Zaliznu4nuk_Vasya Показати IP 13 Листопада 2016 17:25
Тут все просто: нашій Владі треба викачати із залізниці останні краплі......Не дають нормально працювати, і це все приведе до тотальноно банкрутства УЗ, а потім за бесцінь купує якийсь Дядя "Ё"........Краще раніше, ніж потім будуть казати, що поляк хотів нагріти руки!!! Неможливо нормально жити, працюючи на залізниці, залізничники масово звільняються з роботи, працювати вже нема кому, а вони далі жмуть......І, навіть, ніхто не зацікавлений якось утримувати працівників (я в плані грошового). Кажуть для них це не проблема. Ще рік часу максімум, далі так не буде.........
УЗ до Zaliznu4nuk_Vasya Показати IP 13 Листопада 2016 18:33
Але чомусь, при покійному Кирпі, залізниця процвітала і прибуток величезний був і зарплата, що у машиністів, що у всіх працівників залізниці була висока і ще гроші на фінансування Кучми були! Чому???
Фен до УЗ Показати IP 13 Листопада 2016 21:07
Кирпа жив !
Бальчун Показати IP 13 Листопада 2016 17:26
Скосив грошенят, і можна йти!
патріот Показати IP 13 Листопада 2016 18:30
Скільки позоритись можна? Пристроюють різних кого в своїх країнах повіганяли, а в нас зарплатню по пів-мільйона у місяць гребуть, а потім в них не виходить? Скільки можна??? Це ж все за наші гроші, платників податків, а потім чому пенсій і зарплат достойних немає? Краще б розуму в когось купили або позичили - дешевше для людей України буде!!!
ВОВК Показати IP 14 Листопада 2016 13:42
скока нужно