USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

ГПУ планує масштабні перевірки Правого сектора

15 Січня 2016 23:35
Генпрокуратура вважає за необхідне провести масштабні перевірки політичної партії Правий сектор і низки громадських рухів самооборони.

Про це повідомив прокурор Генеральної прокуратури Владислав Куценко, – інформує Українська правда.

«Останнім часом почастішали випадки, коли бандити під прикриттям прапорів патріотичних організацій чинять злочини. Потрібно почати ревізію цих формувань (Правого сектора й самооборони)», – сказав він.

З його слів, ці організації виходять з-під контролю держави, й це потрібно припиняти.

Нагадаємо, в одному зі своїх виступів Петро Порошенко сказав, що українська армія перемогла б і без волонтерів. Такі слова президента викликали обурення серед останніх, адже вони постійно доставляють на фронт різноманітну допомогу.

Так, 12 січня суд вже заарештував до 8 березня 5 бійців «Добровольчого українського корпусу «Правий сектор», звинувачуючи їх у конфлікті з охороною готелю «Хата Магната» у Закарпатській області. Зауважимо, що закиди щодо того, що саме вони були ініціаторами бійки, обвинувачені відкидають.

Окрім того, влітку резонансний збройний конфлікт за участю представників Правого сектора та правоохоронців відбувся у Мукачево. Тоді Президент Петро Порошенко доручив правоохоронцям затримати представників ПС. Натомість заступник головного командира ВО «Тризуб» імені Степана Бандери Андрій Стемпіцький назвав це спробою знищення організації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 15 Січня 2016 23:57
"Такі слова президента викликали обурення серед останніх, адже вони постійно доставляють на фронт різноманітну допомогу", а звідти - допомогу для себе. Бо, наприклад, звідкиль зараз стільки зброї на материковій Україні? А хто може її везти з зони АТО, як не челноки, яких ніхто не перевіряє?
Анонім до Анонім Показати IP 16 Січня 2016 10:37
ну, наприклад, мєнти, які туди їздять, щоб одержати корочки учасника АТО
Анонім Показати IP 16 Січня 2016 00:10
Нарешті!
Анонім Показати IP 16 Січня 2016 00:11
Достоинство! И каждый понимает: Майдан освободил нас от оков. Когда судьбу твоей страны решают В Калининграде Нуланд и Сурков.
Анонім до Анонім Показати IP 16 Січня 2016 00:36
Які, блін, окови?!!!
В-52 Показати IP 16 Січня 2016 02:33
Я думаю. що настав час перевірки ГПУ щодо люстраційних питань в середині прокуратури, а також виникають питання до прокуратури у сфері розслідування злочинів у справі майдану. Чого тільки варта реформа цієї інстанції під головуванням пана Шокіна. Більше 70% відсотків прокурорів залишились на своїх посадах. Ці блюдолизи далі "прокурорять" маєтки та шикарні авто не втомлюючись переписувати нерухомість та рухомість на своїх родичів та друзів. Кумедні арешти у ефірі телевізорів та повна юридична імпотентність у судах. Хоча, важко вимагати професійності у чиновників, які 80% свого робочого часу займалися замовними справами, які полягали у площині "збивання бабла" або у виконанні політичних замовлень.
Анонім до В-52 Показати IP 16 Січня 2016 10:41
1000% !!!!!!!!! ку-клукс-клан по прахурорах давно плаче
Анонім Показати IP 16 Січня 2016 05:48
Повилазила нечисть?!
Анонім до Анонім Показати IP 16 Січня 2016 10:39
а прахурорська нечисть нікуди і не дівалась
Давно пора Показати IP 16 Січня 2016 09:24
Злочин це сташно..Злочин під час війни це страшніше злочин особою яка самоназвалася після 3 "ходок"(увязнень) партіотом це верх цинізму...а оповідь що це зкимось вони боряться це взагалі не входить в межі розумних рамок...Я б на місці бійців ПС половивв би тих гнид які були в Мукачево Драгобраті та в інших ситуаціях та повіщав би накіл....
Анонім до Давно пора Показати IP 16 Січня 2016 10:29
Зовсім з глузду з'їхав. Ваша Величність дійсно вважає що вони будуть самі себе ловити?
люстратор Показати IP 16 Січня 2016 11:03
Як нещасних мусорів по Майдану тягати то це норма!,Тільки но Сашко Білий Таргонія за барки взяв-зондеркоманду швиденько прислали ,робимо висновкі...
Анонім до люстратор Показати IP 16 Січня 2016 15:38
зондеркоманду швиденько прислали тому, що він багато знав і багато ляпав язиком.
Тарас Чурило Показати IP 16 Січня 2016 13:13
Не пройшло й півроку:)
Ірина Таран Показати IP 16 Січня 2016 13:14
Чекаємо перевірок на Волині, а особливо всіх цікавить діяльність Данильчука
Василь Показати IP 16 Січня 2016 14:20
От тому й треба вчити саме справжню історію. Будь-який інструмент колись списують, використаний презерватив теж викидають. І бажано щоб про це згадували не після, а до того як щось зробити.
Анонім до Василь Показати IP 16 Січня 2016 22:03
Есть и иной исторический аспект. Например, легендарный Лёнька Пантелеев был уволен из органов ОГПУ за кражи вещдоков (золото, камни), кажется (по другим данным просто бежал в криминал), сразу после Гражданской войны (то есть, понимаем, что у власти надобность в вурдалаках отпала)!! К слову сказать, сам позиционировал себя, как "истинный революционер" (официально - радикальный "левак" - это надо представить "чудило", которое левее и без того крайне левых большевиков!!).
Анонім Показати IP 17 Січня 2016 15:56
Данильчука давно потрібно з його оточенням перевірити, лізуть скрізь , навіть туди де немають ніякої компетенції