USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Росія боргує Україні 350 мільярдів доларів за агресію на Донбасі

10 Травня 2015 21:55
Близько 350 мільярдів доларів США Росія має відшкодувати Україні збитків, пов'язаних з руйнуванням Донбасу. Про це інформує «5 канал».

Такі підрахунки першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Олександра Боровика. З його слів, Україна має визначити точну суму і бути готовою відстоювати свої інтереси.

«На якомусь етапі Росія буде платити. Нам треба порахувати, нам треба бути готовим, треба лобіювати всюди, де ми можемо. І казати, що дивіться, за це треба буде платити», - заявив Боровик.

Також міністр пояснив, звідки саме така сума. На його думку, втрати України внаслідок агресії РФ співмірні з втратами Кувейту від агресії Іраку в 1991 році.

«350 мільярдів вийшло тому, що коли Ірак напав на Кувейт, то UNCompensation потім вирішили, що вони винні 320 мільярдів. Якщо порівнювати, як довго ця агресія була та як довго ця агресія Росії проти нас - це майже співвимірно», - зауважив Боровик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анатоль_ Показати IP 10 Травня 2015 22:21
Ті долари треба буде на кожного українця роздати порівну. Тоді заживемо, брати мої!
ууу до Анатоль_ Показати IP 11 Травня 2015 10:34
5 канал і роздасть.)
Анонім Показати IP 10 Травня 2015 22:28
Любопытно, кто еще, кроме Псаки и бандерлогов, признает агрессию России против Украины?
Тук-Тук. Показати IP 11 Травня 2015 00:00
Во страна! Все время ей кто-то должен. Когда-то ракеты производили. Страна-попрошайка. Сколько я вам должен? Озвучьте сумму.
Тук-тук Показати IP 11 Травня 2015 00:03
350 миллиардов? Счет напишите , куда высылать. Номер карточки Ляшко высылать не нужно. Боюсь за один раз сумма не поместится.
Тук-тук Показати IP 11 Травня 2015 00:05
Обама в курсе?
Анонім до Тук-тук Показати IP 11 Травня 2015 00:16
Обама курит в сторонке.
Анонім Показати IP 11 Травня 2015 01:41
Совсем сума сошли? Ужас ну и дурдом!
Анонім Показати IP 11 Травня 2015 05:20
Боровику краще справами займатися,а не голову рiзними дурницями забивати.А ще краще подивився б парад на Червонiй площi. Держава з таким арсеналом i патрiотизмом може завоювати при бажаннi любi землi за кiлька годин.
Анонім до Анонім Показати IP 11 Травня 2015 08:17
В плане патриотизма не мешало бы посмотреть не столько парад, сколько демонстрацию 9 Мая в Донецке. Хотя и парад тоже кое что значит. Например, участие бригады "Пятнашки", личный состав которой состоит из представителей 15 национальностей 9 стран, не входивших ранее в состав СССР.
Миру Показати IP 11 Травня 2015 08:25
Пересварили дурні політики два сусідніх народи...Дурна війна НІКОЛИ, НІКОМУ не потрібна. Страдає простий російський і український народи...БЕЗГЛУЗДА ДУРНА ВІЙНА .... Пани сваряться, а в мужиків лоби тріщать. Той, хто все пережив, пережив із народом,-великий. Ото громада, де все плече в плече. Слава людини- від її народу, а слава землі - від її скарбів.
Анонім до Миру Показати IP 11 Травня 2015 14:53
Війна потрібна США - вони власне і зробили державний переворот в Україні та привели до влади своїх маріонеток. Недавно порошенко-вальцман відповів коли закінчиться війна - коли україна поверне донбас і крим. Тобто, іншими словами - війна не закінчиться ніколи. США готові воювати із Росією до останнього українця.
із Луцька Показати IP 11 Травня 2015 10:39
Наробили бардак в країні,самі все розвалили,гинуть люди...їм як завжди хтось "должен".А парад справді шикарний,з таким всім побороти можна всіх і вся.
воля обкраденого нар Показати IP 11 Травня 2015 11:06
ОТОЖБО! ПОТРІБНО РОЗСТРІЛЯТИ НАРОДУ ПРОКЛЯТУЩИХ ВОРЮГ ЯЙЦЕНЮКА-ПАРАШЕНКА І ЇХ ПОДЄЛЬНИКІВ ВОРЮГ РАЗОМ З ОКУПАНТСЬКИМ ФАШИСТОМ ПУТЛЄРОМ-ХУ.ЛОМ,які ні самі ні їх рідні в братовбивчій олігархно-воровській передільнорашонацистській війні участі не беруть і не гинуть створивши братнім пограбованим народам рабську війну за ворюг-олігархів!!!!!!!!!!!!!
Анонім до воля обкраденого нар Показати IP 11 Травня 2015 14:56
ця війна - продовження політики США у світі. так само вони робили і в югославії і в іраку і в лівії і в сирії, тепер на черзі україна. У будь-якій країні де США роблять державний переворот потім розпочинається громадянська війна. У вас ще є сумніви? Подивіться хто готує до війни українців - американські інструктори. самі воювати вони не будуть. новітню зброю давати не будуть. а ви йдіть і вбивате один одного - це війна є війною за інтереси США у світі.
Анонім до Анонім Показати IP 11 Травня 2015 16:11
Нарешті прозріваєте-це дуже добре,може хоч залишки збережемо того,що залишилось.
оля Показати IP 11 Травня 2015 16:10
Маразм крепчает.Страна-попрошайка,нищая,голая.