USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Росія перекрила газ Україні

16 Червня 2014 13:57
Росія припинила поставки газу в Україну. Про це під час засідання Кабінету міністрів повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан, повідомляє «Українська правда» з посиланням на «Українські Новини».


«На сьогоднішній день ми маємо повідомлення про зменшення до нуля поставок газу в Україну», - сказав він.

Зі слів Продана, залишився тільки обсяг транзиту газу, який йде в європейські країни.

Як відомо, «Газпром» подав позов в Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма про стягнення з НАК «Нафтогаз України» 4,5 мільярда доларів у зв'язку з невиконанням контракту.

У свою чергу «Нафтогаз» подав позов на «Газпром» до Стокгольмського арбітражу з вимогою стягнути з "Газпрому" переплату за газ, який російський монополіст поставляв з 2010 року. Згідно з оцінками «Нафтогазу», така переплата становить 6 мільярдів доларів.

Як повідомлялося, 16 червня «Газпром» перевів Україну на передоплату за газ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Макс Показати IP 16 Червня 2014 14:08
Пойти что ли дровишек нарубить...
НЕЛУЧАНИН до Макс Показати IP 16 Червня 2014 14:57
краще кізяки витруси зі штанів і насуши
Патріот Показати IP 16 Червня 2014 14:33
Ми цього заслужили!!!!
НЕЛУЧАНИН до Патріот Показати IP 16 Червня 2014 15:01
мабуть ти служив як вовочка у відомому анекдоті, який бійцям снаряди підносив, за що вони йому сказали : Gut, Woldemar, gut !!! багато копійок маацковські боси тобі кинули ?
оля Показати IP 16 Червня 2014 14:54
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до оля Показати IP 16 Червня 2014 15:03
ну тебе, олюню, мабуть ніхто не кормить. мабуть тяжко працюєш по ночах. по кабаках чи на окружній ?
Українець до оля Показати IP 16 Червня 2014 15:15
коментар було видалено
Дмитро Показати IP 16 Червня 2014 15:12
А я собі встановив твердопаливний котел. І від газу не залежу.
Антон до Дмитро Показати IP 16 Червня 2014 15:38
Ага, моя хата скраю.... Побачу я твою "незалежність" коли ти в магазин прийдеш, чи думаєш газ це тільки хату зігріти та їсти приготувати?
НЕЛУЧАНИН до Антон Показати IP 16 Червня 2014 15:45
ну ще й під ковдру напустити. АНТОН !!! багато не пускай, бо людей потруїш.
гість до Антон Показати IP 16 Червня 2014 15:57
Чого ти піну пускаєш? Кожен має подбати про те, щоб не залежати від якогось там монополіста, особливо від "братика". Досвід показує, що треба ці "родинні" стосунки пустити нанівець. Молодець, Дмитро, так їм:)
Антон до гість Показати IP 16 Червня 2014 19:26
А, тут значить ми всі такі принципові, пішла росія куди подалі зі своїм газом, а потім як ціни скрізь ростуть так керівництво країни винувате.
Макс (Нелучанину, Ук Показати IP 16 Червня 2014 15:21
Перехід на особисті образи у дискусії, при відсутності агрументованих думок, являється характерною особливістю людей обмежених, так сказати би*ла. Але думаю, вам цього не зрозуміти, так як... «читати вище»
Українець до Макс (Нелучанину, Ук Показати IP 16 Червня 2014 15:37
А чого це вони не аргументовані? Війна з Росією це для тебе не аргумент, Гинуть солдати української армії, добровольці-це теж не аргумент? Зброя російська, техніка військова російська, безлери, гіркіни іінші ган**и , чеченці, казахи і це не аргумент. Ви хлопчики забули, що ви на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ і скоро нам стане по**й люба аргументація чи її відсутність. Доганяєш маленьке Ху**ло?
НЕЛУЧАНИН до Українець Показати IP 16 Червня 2014 15:48
воно ж (макс) маленьке і нице. заробляє копійки тяжким трудом троля. от і аргументів тут цілий віз разом з олюнею навів
Українець Показати IP 16 Червня 2014 15:28
А ми тебе умніка сюди і не запрошували, йди краще в колокола подзвони, якщо ти розуміє про,що я .
1221 Показати IP 16 Червня 2014 15:31
коментар було видалено
Макс Показати IP 16 Червня 2014 15:32
Я вас бовдурів теж не запрошував
Українець до Макс Показати IP 16 Червня 2014 15:40
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Макс Показати IP 16 Червня 2014 15:49
дуже культурно, виховано і головне аргументовано
Анонім Показати IP 16 Червня 2014 16:05
Ну якщо Росія це зло, то тоді все логічно.
нато Показати IP 16 Червня 2014 16:36
коментар було видалено
Дід Панас до нато Показати IP 16 Червня 2014 17:06
Видалений коментар: "ну хто тепер скаче?" Відповідь: Дурням доведеться скакати щоб зігрітись.
НЕЛУЧАНИН до Дід Панас Показати IP 16 Червня 2014 17:10
дідун !!!!!! не викидай пісок, який з тебе сиплеться. він теплий. зимою будеш грітись