USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Авакова нова заступниця – 24-річна Анастасія Дєєва

11 Листопада 2016 11:17
24-річна Анастасія Дєєва стала заступником Міністра внутрішніх справ України з питань євроінтеграції.

Про це йдеться у розпорядженні прем'єр-міністра Володимира Гройсмана № 806, повідомляється на сайт МВС, - інформує ТСН.

У декларації Дєєвої говориться, що в 2015 році вона отримала 4387 гривні доходів, з них 4380 гривень склала стипендія, ще 7 гривень – дивіденди і відсотки. Крім того, вона вказала 24 373 доларів доходів, отриманих за кордоном.

Згідно з інформацією "Українських новин", до переїзду в Україну Дєєва жила в Стокгольмі, де, з її слів, займалася зеленими технологіями.

Анастасія Дєєва, яка була призначена заступницею міністра МВС із питань євроінтеграції, є прихильницею дизайнерських речей і ненавидить підробки.

Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на StyleInsider.

"Для мене під забороною надмірність, вульгарність, фейки і гординя. Це те, що потрібно викинути з вашого гардеробу і душі, щоб на вас було приємно дивитися", - розповіла 24-річна Дєєва.

Улюбленими брендами заступниці міністра є Acne, Stella McCartney, MM6, &Other Stories, COS. При цьому Деєва не вважає себе шопоголіком і не читає глянець.

"Переважно одяг я купую за кордоном під час відряджень або відпочинку. Мекка шопінгу для мене - це Швеція і Данія", - говорить Дєєва.

"Одне з моїх улюблених пальто-ватників пошила для мене моя подруга Sonya Soltes. Це річ, яку не хочеться знімати, я в нього облетіла вже всю Скандинавію і всі гори", - розповіла заступниця міністра.

При цьому на сайті "Посіпаки" зазначено, що якась Анастасія Шмалько була помічницею депутатів VI і VII скликань від "Партії регіонів". За деякими даними, прізвище дівчини збігається з дівочим Дєєвої.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Российская Империя Показати IP 11 Листопада 2016 11:27
Что я только что прочитал ,зачем мне знать какие она любит бренды. Где здесь написано что она окончила какой университет, зато про деньги и шмотки есть.
оса Показати IP 11 Листопада 2016 11:27
Цирк В садочку був випускний ?А це певно відмінниця.
*опа Показати IP 11 Листопада 2016 11:38
Яка система, такі і зами
Народна довіра Показати IP 11 Листопада 2016 11:39
Мабуть дуже розумна бо поставили на генеральску посаду !
Плечевая Показати IP 11 Листопада 2016 11:41
Знаем мы эти зеленые технологии...
Аваков Показати IP 11 Листопада 2016 11:41
Настя, подари мне счастье))
Краще Показати IP 11 Листопада 2016 11:59
б Фасевича призначив чи Козака зКашубою
речник Шокіна Показати IP 11 Листопада 2016 12:12
коментар було видалено
посада Показати IP 11 Листопада 2016 12:14
Аваккова по військовому відповідає* генералу армії україни*,а посада заступників відповідає по штату *генерал-полковника* або державного службовця найвищого рангу по цивільному.ДО ЧОГО БУВ ТОЙ ДУР,,,,,,,, МАЙДАН.
Олег Показати IP 11 Листопада 2016 12:29
Ще одна побл..я..духа, авас*ракова. Я собі, дружині, дітям купую одяг на Варшавці, Любешові. А вона бач за кордон їздить. Кончене г****о
Мікола Яновіч Показати IP 11 Листопада 2016 12:43
Оцє ж так дєєєєва....
баба марта Показати IP 11 Листопада 2016 14:11
К*рва
Sieger Показати IP 11 Листопада 2016 14:15
Тю, ну що Ви всі такі заздрісні? Нову секретутку людина собі обрала, в попередньої, мабуть, був місячний звіт, а довідки в усній формі та заднім числом пана Міністра не влаштовували. Але і власною рукою пан Міністр писати довідки не хотів. От Вам і результат, шановні. Вагіною теж треба вміти професійно працювати. :)
Кот Показати IP 11 Листопада 2016 15:17
Вероятно, на собеседовании был тест на знание брендов.
кошка Показати IP 11 Листопада 2016 16:04
дебилизм граничащий с садизмом! янук вернись!
123 Показати IP 11 Листопада 2016 16:09
Эта власть далеко пойдёт.
Микола Показати IP 11 Листопада 2016 16:10
Кінець світу!