USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Визначився представник України на Євробаченні-2009

9 Березня 2009 13:30
У Палаці мистецтв «Україна» 8 березня відбувся фінал Національного відбору «Євробачення-2009», у якому перемогла екс-солістка гурту «ВІА Гра» Світлана Лобода. Про це інформують «Волинські Новини».
Серед 15 фіналістів під час прямого ефіру глядачі та журі обрали кращого. Переможцем, як повідомляє УНІАН, стала Світлана Лобода.
За інтерактивним голосуванням глядачів вона набрала 14 балів, журі також надало 14 балів. За зведеними результатами Світлана Лобода отримала 28 балів.
Одностайним рішенням журі і глядачів саме Світлана отримала беззаперечну перемогу, – повідомляють організатори національного туру міжнародного конкурсу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Анонім Показати IP 9 Березня 2009 18:01
ну капееец...
Анонім Показати IP 9 Березня 2009 19:45
No silicon... no brains, no voice just lips
Вінстон Показати IP 10 Березня 2009 08:57
хоч цицьондри є
Анонім Показати IP 11 Березня 2009 16:31
Ну и правильно! Зачем нам победа - ещё Евровидения нам в кризис не хватало. Нам и Евро 2012 предостаточно
Анонім Показати IP 11 Березня 2009 23:41
В принципе сразу понятно по каким параметрам выберают претенденток, и что влияет на победу!!!! Каппееееец полнейший....
Анонім Показати IP 12 Березня 2009 08:30
А кто организатор отбора...давайте разберемся-єто наша страна и наш позор!
Анонім Показати IP 12 Березня 2009 08:31
Повний піпец. Тільки там не хватало цієї "дурноголової цацки"
Анонім Показати IP 12 Березня 2009 08:54
Тягати дрантя по нужниках, яке там євро
Правдивый Показати IP 12 Березня 2009 17:03
Да уж... капец... но всё равно лучше чем Грынджолы))))
Анонім Показати IP 12 Березня 2009 18:46
Позор Украины, грынджолы отдыхают. Кругом одна корупция, где-то за деньги, а тут [вирізано- цензура] расчитались.. Ну и лошадь же она.... Собчак-2.
Анонім Показати IP 12 Березня 2009 19:39
Она похожа на Буратино, а гонору... Стыд и срам
Настя Показати IP 13 Березня 2009 13:15
была на концерте... она хоть и страшко и я не фанатка ее, но выступление (среди всех) было ярче всех... отстальные участники были - точно позор для Украины...
Анонім Показати IP 13 Березня 2009 14:43
http://s46.radikal.ru/i111/0903/83/569d376f1a2d.jpg - СРАМОТА ФУ ! Ганьба для держави ;)
*** Показати IP 15 Березня 2009 14:41
песня - примитив...
Анонім Показати IP 16 Березня 2009 21:25
бедная наша УКРАИНА,если такие"певици"
1 Показати IP 16 Березня 2009 22:22
Соромно за Україну. Співачка убиточна. По писку видно шо [вирізано - цензура]. І пісня на рівні одноклітинного організму і для таких адресована.
Питро Показати IP 17 Березня 2009 08:17
[вирізано - цензура] натуральная [вирізано - цензура][вирізано - цензура] туда же.Убогая сельская хористка решила быть востребованой?![вирізано - цензура]!Слов нет!
Анонім Показати IP 17 Березня 2009 09:54
А как по мне молодец, импотенты заткните ваши глотки
Анонім Показати IP 17 Березня 2009 12:08
по крайней мере она лутше за всех кто там был
Анонім Показати IP 18 Березня 2009 15:55
Лобода-ЛАБУДА! Стыдно за Украину! Бездарность с обычной фигурой, лошадиным лицом и при полном отсутствии голоса! За деньги можно многое...
Анонім Показати IP 19 Березня 2009 15:20
Ну что ж, 21-е место обеспечено, ура-ура. А побеждать будут талантливые украинки от России. Привет организаторам конкурса!!!Патриёты
Serj 40 Показати IP 20 Березня 2009 21:15
Ні голосу, ні вроди ,ні репертуару ...Тихий жах...А як співа українською - мертві повставали б .Після перемоги цього чуда підвів підсумки Пономарьов ,що він сказав, нормальний не оцінить .ЛАЙНО собачє він після цього разом з комісією .ГАНЬБА по-повному розрахунку , і це наша еліта ...
КОРИЦЯ Показати IP 22 Березня 2009 21:08
думаю що вона нормально виступить, хай тільки номер трішки змінять, бо як на мене той що всі бачили трохи пошлий
Анонім Показати IP 26 Березня 2009 15:13
Я не думаю, що Україну краще представив би KISHE або Пающіє труси. Серед конкурсантів Лобода була гідним представником від України. Вона вміє створити шоу і вразити глядачів. Чи може нехай на Євробачення їде Оля Полякова? А може Гринжоли?
Анонім Показати IP 26 Березня 2009 15:14
Я не думаю, що Україну краще представив би KISHE або Пающіє труси. Серед конкурсантів Лобода була гідним представником від України. Вона вміє створити шоу і вразити глядачів. Чи може нехай на Євробачення їде Оля Полякова? А може Гринжоли?
Анонім Показати IP 29 Березня 2009 04:27
це не дуже добре
Анонім Показати IP 4 Квітня 2009 20:12
Повтор Гринджол!!!! Позорище!
Анонімзинаида Показати IP 6 Квітня 2009 12:56
зато она застраховала своё тело в миллион долларов а про губы забыла их надо застраховать в два миллиона