USD 39.85 40.24
  • USD 39.85 40.24
  • EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

Як у соцмережі копачі вихваляються незаконним видобутком бурштину

20 Березня 2016 16:35
У соцмережі "Вконакте" ті, хто копають "сонячний камінь", викладають фото з місць незаконного видобутку бурштину. Група "Клондайк" - найбільша в соцмережі. Кількість підписників досягла майже 33,5 тисячі, - повідомляють Українські новини.

Більшість учасників - неповнолітні жителі Рівненської області.

У групі вони діляться інформацією про місця і масштаби здобичі, вихваляються заробітками і скаржаться на правоохоронців.

ЧИТАТИ ЩЕ: СОТНЯ МОТОПОМП ПРОСТО НЕБА АБО МІСЦЯМИ НЕЛЕГАЛЬНОГО ВИДОБУТКУ БУРШТИНУ НА ВОЛИНІ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Тєма Показати IP 20 Березня 2016 17:15
Хочіш заробіть йди бовтай..
До «тєми» до Тєма Показати IP 20 Березня 2016 20:15
Девіз малолітнього поліщукка,що скурив буквар за шкільним туалетом.Що лишиш своїм дітям (якщо вони в тебе будуть.) бов..ре?
Громадянин Показати IP 20 Березня 2016 17:23
Це не просто б*дло. Це бидл*чо-агресивна пліснява на тілі нації. Ці створіння мають бути знищені до ноги, щоб після них не залишалося й сліду.
типовий Показати IP 20 Березня 2016 17:37
А ви ще виложіть фото того хто цим всім заправляє!
мадяр Показати IP 20 Березня 2016 18:00
Аваков і порошенко все кришує тут пишуть що ім скажуть
!!! Показати IP 20 Березня 2016 18:07
а як на Сході куча шахт підпільних було і рили і копали і людей в них куча загинуло, то що ніхто не бачив, а те що ліс вирубуєтья і масово вивозиться за кордон чого ніхто не кричить і галасує, це все роками триває. Вирубка лісу значно більша екологічна біда аніж бурштин.
55 до !!! Показати IP 20 Березня 2016 19:51
вирубка лісу проблема. але після неї хоч грунт залишається. Після бурштинових мотопомп - ні лісу, ні грунту
копач до 55 Показати IP 21 Березня 2016 09:11
це ж добре іде активний обмін грунту з глибин сорокамільйонної давнини до сучасного ліс буде ще краще рости та й життя в хохляків вже зараз стало набагато веселішим не мішайте нам ми не крадем берем те що в нас під ногами
Знаку оклику до !!! Показати IP 20 Березня 2016 20:08
У жодному разі зло не можна виправдовувати іншим злом. Копачі бурштину це нелюди! Сьогодні в Україні будь-хто з руками і ногами може знайти заробіток, зрештою, можна поїхати заробляти в інший регіон або закордон. Але плюндрувати рідну землю варварським способом - це вже за межею.
777 до Знаку оклику Показати IP 30 Березня 2016 17:25
коментар було видалено
леонід Показати IP 20 Березня 2016 18:45
Недаром кажуть хохляки.
шок!! Показати IP 20 Березня 2016 20:22
"Украл,выпил-в тюрьму" -,,-«За державу обидно!"
мадяр Показати IP 20 Березня 2016 20:59
Краще щоб прості люди копали і гроші заробляють!!!копати це тоже не легка робота !!а нац гвардію яку привозять з інших областей гнати в шию! Хто купав в лісово мене пойме!як люди копають то то кримінал а коли менти купають то всі мовчать і всім добре!де справедливість????!?
учимо від зека Показати IP 20 Березня 2016 22:00
ПТО 19 Березня 2016 22:02 відповісти +10-0 Див. сайт Батов Генадій Федорович В майстерні Луцького ВПУ під керівництвом "навчально-виробничих" керівників училища геологорозвідувальні бури підпільно "переварювали" на ручні .... Роботи називались "послуги населенню" .... і мали рівненський напрямок. ... І , що про операцію " бурштиновий клондайк " скаже Романюк ? В.В. як директор навчального закладу за таку послугу міг мати винагороду на рівні скупщика бурштину. В такому випадку на навчальний процес - наплювати , операції на бурштині дають хороші дівіденти .
шпига петро бурштино Показати IP 20 Березня 2016 22:36
Хто там на бурштінщикіа гонить? До мене на нараду? Будемо вкорінюватись глибше.
Анонім Показати IP 20 Березня 2016 23:41
Всі ці балачки без толку.
Анонім Показати IP 21 Березня 2016 00:17
Лісгоспи дають за куб заготівлі лісу від 150 грн підприємцям. А люди роблять за копійки. Дядькові дайте роботу. Він своєю пилкою зріже,конем зтрилює ... А так все брали собі. Людям-дулю. Чого хотіли-те й маєте. Люди побачили,що їм нічого не перепаде.
Анонім Показати IP 21 Березня 2016 00:23
А де конкурентні ціни на чорниці? Ті поліщуки гнуть все життя спину. Газ дешевий за рахунок бюджету в Луцьку до минулого року був. А в Маневічі чого років 50 назад не провели?
автоматник Показати IP 21 Березня 2016 09:11
Давно треба було вліпити пару *** в те б*дло - ніхто і ногою в ліс не поткнувся б. А так, наша держава виплекала ще один чиряк типу ДНР-ЛНР. Почекайте, той полішуцький чиряк ще вибухне.
Яна Показати IP 22 Березня 2016 22:55
Ви всі такі наївні як діти ну перестануть люди копать бурштин ви думаєте шо всі про нього забудуть повірте шо на другій день всю територію видобутку займуть депутати і бізнесмени всякі і отоді точно буде мерва тому що для них зупинки ніякої нема такщо краще нехай копають люди