6-годинний бій Широкиному: поранено двох бійців АТО
Бойовики почали обстріл Широкиного після відвідин ОБСЄ. Є поранені, - повідомляє «Українська правда».
Нагадаємо, напередодні батальйон спеціального призначення Нацгвардії "Донбас" ввів додаткові сили в селище Широкине поблизу Маріуполя.
У батальйоні "Донбас" повідомили, що обстріл позицій "Донбасу" і ЗСУ почався одразу після від'їзду місії ОБСЄ.
"Крім вже важких мінометів, які стали звичними, противник використовував стрілецьке озброєння, автоматичні гранатомети, працювали снайпери. У відповідь було відкрито вогонь підрозділами "Донбасу", ЗСУ, Нацгвардії", - повідомили у батальйоні.
Як повідомив військовослужбовець 37 окремого мотопіхотного батальйону Алекс Петров з місця події, бій тривав 6 годин. Двоє бійців отримали поранення.
Відомо, що один з поранених - боєць "Донбасу" з позивним "Унтер", поранений з АГС. "Боєць евакуйований у тил. Йому надається медична допомога", – зазначили у прес-службі батальйону"Донбас".
Як повідомляє ТВІ, другий поранений - теж боєць батальйону "Донбас". Обох везуть до лікарні Маріуполя.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, напередодні батальйон спеціального призначення Нацгвардії "Донбас" ввів додаткові сили в селище Широкине поблизу Маріуполя.
У батальйоні "Донбас" повідомили, що обстріл позицій "Донбасу" і ЗСУ почався одразу після від'їзду місії ОБСЄ.
"Крім вже важких мінометів, які стали звичними, противник використовував стрілецьке озброєння, автоматичні гранатомети, працювали снайпери. У відповідь було відкрито вогонь підрозділами "Донбасу", ЗСУ, Нацгвардії", - повідомили у батальйоні.
Як повідомив військовослужбовець 37 окремого мотопіхотного батальйону Алекс Петров з місця події, бій тривав 6 годин. Двоє бійців отримали поранення.
Відомо, що один з поранених - боєць "Донбасу" з позивним "Унтер", поранений з АГС. "Боєць евакуйований у тил. Йому надається медична допомога", – зазначили у прес-службі батальйону"Донбас".
Як повідомляє ТВІ, другий поранений - теж боєць батальйону "Донбас". Обох везуть до лікарні Маріуполя.
Широкино. Шестичасовый бой окончен. Все атаки оккупантов отбиты. Украинские подразделения батальонов "Донбасс" и "Азов...
Posted by Алексей Петров on 3 Май 2015 г.
После отъезда миссии ОБСЕ в Широкино начался обстрел с позиций российских оккупантов по позициям батальона Донбасс и ВСУ...
Posted by Батальон спеціального призначення НГУ "Донбас" on 3 Май 2015 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На Волині попрощалися з 20-річним Героєм Валентином Агеєнком
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси. Що відомо
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Смерть дитини в Olympic Village: ексдиректорку дитячого табору затримали в Чорногорії
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
60% молодих британців хотіли б повернення країни у ЄС
Сьогодні 08:29
Сьогодні 08:29
Бухгалтер, який мав бути художником: довгожитель із Волині – про воєнне дитинство і весільні гуляння
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
