USD 37.30 37.74
  • USD 37.30 37.74
  • EUR 37.30 37.70
  • PLN 9.20 9.35

Чому приховують російських військовополонених? Питання Наливайченку

22 Січня 2015 18:12
Голову СБУ Валентина Наливайченка запитали, чому приховують сюжети із російськими військовополоненими, їхні фото та документи.

Чому СБУ приховує полонених російських військових, тим самим ставлячи під сумнів той факт, що на Україну напала Російська Федерація?

З таким запитанням звернувся керівника СБУукраїнський політолог, громадський діяч, голова Української Національної Консервативної партії, керівник проекту «Мій вибір НАТО» Олег Соскін у своєму блозі.

«Пане Наливайченко! Чому заборонено знімати на відео і розповсюджувати по телеканалах, Інтернет-мережі сюжети із російськими військовополоненими? Чому не показують тіла вбитих російських військових, їх посвідчення, документи, зброю, шеврони? Хто дає цей наказ?», - пише експерт.

До слова, відповідь на це запитання бажають отримати чимало військовослужбовців, зокрема, волиняни. Зокрема, бійці 51-ої бригади ЗСУ ще в липні 2014 року під час виконання бойових завдань в рамках АТО взяли в полон військовослужбовця строкової служби Збройних сил Російської Федерації, однак ця інформація не набула очікуваного розголосу.

Варто зауважити, що російські та проросійські носії інформації поширюють відео з захопленими в полон українськими військовими. Зокрема, вчора з’явилося відео хамського «допиту» журналіста російського телеканалу LifeNews українського «кіборга».

ЧИТАТИ ЩЕ: УКРАЇНСЬКИЙ ПОЛОНЕНИЙ НЕ ДОЗВОЛИВ ЖУРНАЛІСТУ LIFENEWS ПРИНИЗИТИ СЕБЕ. ВІДЕО

Сьогодні, 22 січня, українських військових, які стояли на позиціях в донецькому аеропорту і потрапили в полон до сепаратистів, змусили на відео назвали свої прізвища, імена та по батькові, а також місця, звідки вони приїхали воювати в АТО.

Згідно з повідомленням Соскіна, Міністр інформаційної політики Юрій Стець заявив, що заборонили проводити зйомку російських полонених «спецслужби».

«Так хто дав відповідний наказ? Невже ви не розумієте, що по всіх телеканалах треба показувати російських полонених, щоб ні в кого навіть сумніву не залишалось, що на Україну напала Російська Федерація? Скільки можна терпіти цю секретність?», - йдеться у зверненні.

Олег Соскін нагадує, що в Україні проголосили мобілізацію. А з другого боку, з його слів, ніхто не розуміє проти кого воювати.

ЧИТАТИ ЩЕ: МОБІЛІЗАЦІЯ НА ВОЛИНІ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ШВИДШЕ, НІЖ ПЛАНУВАЛОСЯ

«Навіщо ця мобілізація потрібна в такому випадку? Чому ви не показуєте, хто проти нас воює, що проти нас веде бойові дії російська армія? СБУ повинна постійно показувати всіх, кого вдалось схопити в полон. Для цього слід створити постійну групу, яка буде працювати з журналістами і надавати їм оперативну інформацію. Необхідно, щоб полонені публічно розповідали, хто вони, як потрапили на українську територію, з яких вони частин?

Скільки часу у вас буде сидіти ця комуністична секретна бацила? Ви все-таки працювали у посольстві Фінляндії, за кордоном, у вас нормальна освіта, на вигляд ви європеєць, а не комуністичний муфлон. Чого ви боїтесь, що вас лякає? Починайте працювати публічно», - закликає очільника СБУ голова Української Національної Консервативної партії Олег Соскін.

Якою буде відповідь на це питання з боку СБУ – стежитимо надалі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Система Orphus