Із полону звільнили 4 військових 128 бригади
Відділ взаємодії зі звільнення військовополонених при Міністерстві оборони спільно з групою «Патріот» звільнили з полону бойовиків на сході України ще 4 бійців. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив радник заступника міністра оборони Василь Будик.
З його слів, звільнили військових 128-ї гірсько-піхотної бригади Руслана Шкамлотова, Ігоря Пилипаку, Юрія Іванюка і Євгена Шевчука.
Нагадаємо, за станом на 28 лютого, за даними Міноборони, у полоні проросійських сепаратистів залишалися 130 військовослужбовців Збройних сил України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
З його слів, звільнили військових 128-ї гірсько-піхотної бригади Руслана Шкамлотова, Ігоря Пилипаку, Юрія Іванюка і Євгена Шевчука.
Нагадаємо, за станом на 28 лютого, за даними Міноборони, у полоні проросійських сепаратистів залишалися 130 військовослужбовців Збройних сил України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Планетарій, досліди та батл патріотів: у Луцьку відбулося свято «ВундерKIDS 2026». Фото
Сьогодні 16:03
Сьогодні 16:03
Експертиза ДНК підтвердила загибель Георгія Дячука з Волині
Сьогодні 15:11
Сьогодні 15:11
На Полтавщині розбився МіГ-29
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
