USD 26.80 26.95
  • USD 26.80 26.95
  • EUR 31.65 31.80
  • PLN 6.85 6.94

Люблін зібрав допомогу на потреби волинських захисників

Поляки передали продукти харчування та засобами господарської хімії. Усю зібрану в Любліні продукцію передали для потреб Луцького прикордонного загону, одному із спецпідрозділів, який перебуває в зоні проведення антитерористичної операції, а також ЛПЗ «Волинський обласний госпіталь для інвалідів війни».

Продукти харчування та засоби господарської хімії передали для потреб волинських благодійників польські бізнесмени. Організацією та збором цих предметів курував фундатор Благодійного фонду «Волинь-2014», керівник «Модерн Експо» Польща Богдан Лукасік.

«З лютого ми запровадили акцію зі збору продукції і, маю надію, що до кінця року зберемо багато товару», - сказав він.

Усю зібрану в Любліні продукцію представники Благодійного фонду «Волинь-2014» сьогодні передали для потреб Луцького прикордонного загону, одному із спецпідрозділів, який перебуває в зоні проведення антитерористичної операції, а також ЛПЗ «Волинський обласний госпіталь для інвалідів війни».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus