USD 24.2 24.35
  • USD 24.2 24.35
  • EUR 26.3 26.5
  • PLN 6.2 6.25

Військкомати Волині кличуть добровольців

Волинян-добровольців, віком від 18 до 40 років, на військову службу у військових частинах Збройних сил України через укладання короткострокових контрактів: до закінчення особливого періоду, запрошують військові комісаріати Волинської області. Про це інформує Вісник.

А також проводять відбір громадян на службу у військовому резерві. Справжнім патріотам, які зголосяться захищати незалежність Вітчизни та спокій співвітчизників гарантується стабільно висока зарплата, безкоштовне медичне обслуговування, право на безкоштовне житло, перспектива кар'єрного росту та можливість здобути як нові цивільні спеціальності, так і безкоштовну вищу освіту.

Детальну інформацію щодо проходження військової служби за контрактом, служби у військовому резерві можна отримати у Волинському обласному військовому комісаріаті та в районних (міських) військових комісаріатах області або за телефонами:

(096)1686218, (095)4543846, (0332)252152 - відділ комплектування та призову (підготовки до військової служби) Волинського обласного військового комісаріату.

Крім того, докладніше з умовами проходження служби у військовому резерві, пільгами та соціальними гарантіями резервістів можна ознайомитися на сторінці www.fасеbоок.com/rezervist.ua.
Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.