USD 28.10 28.35
  • USD 28.10 28.35
  • EUR 32.00 32.25
  • PLN 7.00 7.08

Встановили штрафи за звільнення мобілізованих працівників

Верховна Рада запровадила штрафи за звільнення роботодавцями мобілізованих українців. За ухвалення відповідного законопроекту проголосували 234 народних депутатів, - повідомляє УНН.

Законопроектом пропонується встановити штраф у 10-кратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника за недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України “Про військовий обов’язок і військову службу”, “Про альтернативну (невійськову) службу”, “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”.

Зокрема, штрафувати пропонується за звільнення мобілізованих працівників.

Крім цього пропонується штрафувати роботодавців на суму до ста неоподаткованих мінімумів за порушення соціальних гарантій мобілізованих, гарантованих законодавством.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus