Втомлені, але щасливі: волинські правоохоронці повернулися зі сходу
Правоохоронці, які забезпечували охорону громадського порядку в зоні АТО, повернулися на Волинь. Про це інформують у прес-службі волинської міліції.
На подвір’ї обласного управління міліції в дитячих руках майоріли яскраві повітряні кульки, жінки тримали букети квітів і розписані прапори – так правоохоронців зведеного загону Волині зустрічали рідні.
Із відрядження хлопці повернулися втомленими та засмаглими, однак, переконують: стали більш загартованими і витривалими.
Заступник начальника УМВС України у Волинській області Анатолій Шумик подякував колегам за сумлінну службу та активну участь у захисті країни.
Керівник загону Володимир Солоненко доповів про успішне виконання завдань у зоні АТО та розповів про те, у яких умовах хлопцям доводилось працювати на сході:
- Ситуація на сході залишається вкрай напруженою. Тож особовому складу доводилося працювати у нестандартних умовах - постійному психологічному напруженні, готовності до бойової тривоги у будь-який час доби. Хочу подякувати кожному, адже всі працювали злагоджено та чітко виконували вказівки командирів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На подвір’ї обласного управління міліції в дитячих руках майоріли яскраві повітряні кульки, жінки тримали букети квітів і розписані прапори – так правоохоронців зведеного загону Волині зустрічали рідні.
Із відрядження хлопці повернулися втомленими та засмаглими, однак, переконують: стали більш загартованими і витривалими.
Заступник начальника УМВС України у Волинській області Анатолій Шумик подякував колегам за сумлінну службу та активну участь у захисті країни.
Керівник загону Володимир Солоненко доповів про успішне виконання завдань у зоні АТО та розповів про те, у яких умовах хлопцям доводилось працювати на сході:
- Ситуація на сході залишається вкрай напруженою. Тож особовому складу доводилося працювати у нестандартних умовах - постійному психологічному напруженні, готовності до бойової тривоги у будь-який час доби. Хочу подякувати кожному, адже всі працювали злагоджено та чітко виконували вказівки командирів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Завтра Луцька громада прощатиметься з Героєм Юрієм Клевцем
Сьогодні 19:05
Сьогодні 19:05
У Луцьку нетверезий 19-річний водій на Mercedes наїхав на пішохідне огородження та втік
Сьогодні 18:46
Сьогодні 18:46
У Запоріжжі бомби впали на пляж, постраждали діти
Сьогодні 18:27
Сьогодні 18:27
На Волині під час купання загинув підліток
Сьогодні 18:08
Сьогодні 18:08
Збитків на понад мільйон: на Волині майора підозрюють у недбалості при закупівлі харчів для військових
Сьогодні 17:33
Сьогодні 17:33
Збільшення виплат і справедлива ротація: луцькі депутати підготували звернення на підтримку війська
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
На Волині попрощалися з воїном Олександром Шевченком
Сьогодні 16:44
Сьогодні 16:44
Загорівся очерет: рятувальники загасили берег Світязю
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27










