USD 40.00 40.24
  • USD 40.00 40.24
  • EUR 41.46 41.78
  • PLN 8.85 9.00

Вторгнення Білорусі на Полісся - малоймовірне

20 Жовтня 2014 18:38
Пряме вторгнення з боку Білорусі, як з військової, так і з військово-політичної точки зору, маловірогідне, однак повністю виключати цей варіант не можна. Причиною цього є особливості поліського ландшафту.

Про це зазначив під час прес-конференції відомий блогер, організатор «Інформаційного опору» Дмитро Тимчук сьогодні, 20 жовтня.

Ще навесні російська та білоруська армії здійснили масштабні навчання в прикордонних районах. Однак Олександр Лукашенко під час зустрічі з Олександром Турчиновим запевнив, що Білорусь не братиме участь у військовій агресії проти України.

«У військово-політичному плані ми не думаємо, що Білорусь буде плацдармом для проведення агресії, але виключати такий варіант не можна. З дипломатичних джерел нам повідомляли, що у Лукашенка подвійна риторика: на публіку він каже одне, а з керівництвом Росії говорить по-іншому. Ми зрозуміли, що він веде заплутану війну і сам ще не зрозумів, як діятиме далі», - каже військовий експерт.

Проте згодом, навіть без зміни риторики офіційного Мінська, російську агресію в білоруських ЗМІ почали критикувати. Розуміючи специфіку інформаційної політики Білорусі, можна робити висновок, що така критика одобрялася вказівкою «зверху».

«Сценарій, при якому Росія нападає з боку Білорусі, – маловірогідний, але виключити його не можна. Це з військово-політичної точки зору. А з військової точки зору, то згадаймо історію Другої світової війни. На Поліссі не велися надто активні бойові дії. Ліса, болота для лінійних з’єднань – не найкращий театр бойових дій. Це може бути хіба тільки у вигляді диверсійно-розвідувальних груп», - додає Дмитро Тимчук.

ЧИТАТИ ЩЕ: ТИМЧУК ПРО 51 ОМБ: ГЕРОЇ ДЕЗЕРТИРАМИ ОДНОЧАСНО БУТИ НЕ МОЖУТЬ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus