Визволених з полону бійців 51 ОМБ зустріли з квітами та оркестром
До рідних домівок із полону повернулися двоє волинян: Віталій Губін та Сергій Фіть. Про це повідомили у прес-службі облдержадміністрації.
У полоні терористів наразі залишаються ще четверо бійців легендарної 51-ої ОМБ.
Сьогодні, 2 лютого, двох колишніх військовополонених зустріли на рідній землі. Чоловіків, які захищали рідну землю у складі 51-механізованої бригади, зустріли у Володимирі-Волинському квітами, словами підтримки та навіть оркестром.
Прапорщик Віталій Губін – із Володимира-Волинського, йому 35.
Сергій Фіть народився 1990 року, проживає у селі Павлівка Іваничівського району. У полоні він перебував п’ять місяців.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, сестра Сергія Фітя, Оксана, намагалася визволити брата з полону ще у вересні. Вона з групою волонтерів добралися до Сніжного. Оксані вдалося зустрітися з братом, однак з полону тоді його не відпустили.
Таким чином, у полоні бойовиків ще залишилося 4 бійців 51 бригади: майор Сергій Фураєв, майор Петро Ліщук і солдати Ткачук (ім’я уточнюється) та Артем Комісарчук.
Їх імена, разом з іменами двох бійців, які повернулися додому сьогодні, назвали кадрові офіцери 51-ї окремої механізованої бригади, яких визволили з полону 26 грудня.
Фото: ВолиньPost
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У полоні терористів наразі залишаються ще четверо бійців легендарної 51-ої ОМБ.
Сьогодні, 2 лютого, двох колишніх військовополонених зустріли на рідній землі. Чоловіків, які захищали рідну землю у складі 51-механізованої бригади, зустріли у Володимирі-Волинському квітами, словами підтримки та навіть оркестром.
Прапорщик Віталій Губін – із Володимира-Волинського, йому 35.
Сергій Фіть народився 1990 року, проживає у селі Павлівка Іваничівського району. У полоні він перебував п’ять місяців.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, сестра Сергія Фітя, Оксана, намагалася визволити брата з полону ще у вересні. Вона з групою волонтерів добралися до Сніжного. Оксані вдалося зустрітися з братом, однак з полону тоді його не відпустили.
Таким чином, у полоні бойовиків ще залишилося 4 бійців 51 бригади: майор Сергій Фураєв, майор Петро Ліщук і солдати Ткачук (ім’я уточнюється) та Артем Комісарчук.
Їх імена, разом з іменами двох бійців, які повернулися додому сьогодні, назвали кадрові офіцери 51-ї окремої механізованої бригади, яких визволили з полону 26 грудня.
Фото: ВолиньPost
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Через спеку Луцька міська рада тимчасово змінює режим роботи
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
На Волині судили жінку, бо 14-річний син зняв інтимне відео
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
Лосось не у списку: дієтолог назвала найкорисніші види риби для серця і рівня холестерину
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Дорогу Калинівка–Люблинець підлатають за 4 млн
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45
У Словаччині знайшли поховання 77 людей без голів: археологи говорять про невідомий ритуал
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
У Луцьку презентували новий роман Андрія Бондарчука «Пуповина предків»
26 Червня 2026 23:43
26 Червня 2026 23:43
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
26 Червня 2026 23:25
26 Червня 2026 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
26 Червня 2026 23:06
26 Червня 2026 23:06




