USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

Як загартовують майбутніх військових на Рівненському полігоні

7 Квітня 2015 10:59
На Рівненському загальновійськовому полігоні готують до війська більше тисячі мобілізованих бійців, а також добровольців. Після проходження бойового злагодження чоловіки відправляться у зону АТО.

Журналісти «Громадське. Волинь» поїхали на полігон, щоб перевірити, в яких умовах живуть військові, чи вистачає у них ліків та продуктів харчування.

Отож, майбутні бійці прибули з територіального управління «Північ». Вони пройдуть загальновійськову підготовку на полігоні, а вже після цього відправляться на передову.

Живуть чоловіки у наметових містечках, які розділені за бригадами. Кожного дня вони проходять навчання як із загальновійськової підготовки, так і з фахової.

На території кожного окремого містечка є своя польова кухня, медпункт та навіть капличка.

Що стосується надання медичної допомоги, то на території кожного наметового містечка, де розміщена окрема бригада, є власний медпункт з фельдшерами. Бійці, які мають проблеми зі здоров’ям, звертаються саме сюди. У більшості випадків, ліками медпункти забезпечують волонтери та військові госпіталі, з регіону, де дислокуються бригади. У випадку, якщо у медпункті хворому не зможуть допомогти, тоді його відправляють у так званий лазарет, який також є на території полігону.

У лазареті хворих бійців можуть залишити на стаціонарне лікування. Тут можна розмістити до ста пацієнтів.

«Ми приїхали: я, як старший лікар-терапевт, лікар-невропатолог, хірург і анестезіолог, дві медичні сестри та водій. Ми розгорнули тут лазарет. Цей лазарет всіма ліками забезпечує Рівненський госпіталь», – зазначив лікар.

Що стосується харчування, то на території полігону є польові кухні. Годують бійців тричі на день. У раціоні – каші, супи та борщі.

«Тут є військова плита. Одна кухня може нагодувати 125 бійців. На території полігону таких кухонь є 14», – зазначив менеджер з організації харчування Олег Ткачук.

Також, на полігоні є каплички, куди бійці приходять молитись. З військовими працюють священики та капелани.

«Насправді тут багато віруючих людей. Є такі, які вже приходять в п’ять годин ранку. Багатьох вже знаю в обличчя», – зазначив офіцер Василь Бойчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.




Система Orphus