USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині почали тестувати поліцейських

4 Лютого 2016 17:15
Перші групи працівників Головного управління Національної поліції у Волинській області сьогодні, 4 лютого, в Луцьку взяли участь в атестаційному тестуванні. Про це інформують у секторі комунікації ГУНП у Волинській області.

Його проводять з метою об'єктивного і неупередженого з'ясування спроможності поліцейських за професійними та особистісними якостями виконувати службові обов'язки на посадах в апараті Національної поліції України чи органах поліції.

Зокрема, тестування передбачає перевірку рівня загальних навичок працівника, а також рівня знань основних нормативно-правових актів, які регулюють професійну діяльність поліції, наприклад, Конституції України, Закону України «Про Національну поліцію», Кримінального кодексу, Кримінального процесуального кодексу, Законів України «Про оперативно-розшукову діяльність», «Про запобігання корупції».

Проходять поліцейські також і психологічні тести.

Під час тестування поліцейським заборонено користуватись електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками, іншими матеріалами, а також спілкуватись один з одним.

З наступного понеділка, 8 лютого, розпочнуть роботу атестаційні комісії. Вони оцінюватимуть професійні та особистісні якості працівників і прийматимуть фінальні колегіальні рішення щодо придатності до служби в поліції. В атестаційних комісіях працюватимуть також і представники громадськості, ЗМІ та правозахисних організацій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Рожище Показати IP 4 Лютого 2016 17:25
коментар було видалено
МЕНТ НА ПЕнсії Показати IP 4 Лютого 2016 17:35
Ви подивіться,які рилла від їли на хабарях.Яка атестація.Всіх гнати в три шиї
лучанка до МЕНТ НА ПЕнсії Показати IP 4 Лютого 2016 17:47
Ви влучно помітили! Я з міліцією стикалася, нічого не роблять без жалоб прокурору. Якщо не заплатити, розслідування ніякого не буде, позор, хай ця переатестація відправить всіх додому.Мо**и відгодували нівроку!
Анонім до МЕНТ НА ПЕнсії Показати IP 4 Лютого 2016 17:48
Найбільше вражає хто тестує. Подав свою анкету, чекаю обіцяного дзвінка, не дочекався , прийшов сам. Кажуть вирішує Оля Саліна чи Маліна, Зустрівся, поспілкувався побачив перед собою чи з бодуна чи вколоту .Два слова повернувся і пішов. Ганьба!
Анонім до Анонім Показати IP 4 Лютого 2016 17:58
ти забув чарівне слово сказати : плачу скільки треба
С. член комісії до Анонім Показати IP 4 Лютого 2016 18:10
А понтів, самая умная, в готелі спить до 10-00. А вказівки чого варті, аж завити хочеться.
Аналогічно до Анонім Показати IP 4 Лютого 2016 22:25
подав -не дзвінка не листа. ввечері побачив відео з Наємом .який розповіда, вщо відбір будуть проводити 30,31 січня...прийшов 31 в 12 год в ГУНП у Вол.обл. було 6 людей, які також претендували на членство однак працівник повідомив, що Наєм і Шпигою визначилися ще вчора 30.01 і вже ніхто нікого неприймає.То що це не за комісія, яку вибирає Шпига!!??))))То свині будуть свиней вибирати!!???)))це не просто ганьба а чиста корупція, яка називається реформою..
911 до МЕНТ НА ПЕнсії Показати IP 4 Лютого 2016 19:01
Вас напевно і поперли. Треба дати шанс попрацювати можливо в кращих умовах при нормальній зарплаті. Ті ж менти колишні не були винні що мали працювати за 2000 при нульовому забезпечені. Звичайно негідних вигнати, але є і нормальні
Да таку морду незабу до МЕНТ НА ПЕнсії Показати IP 4 Лютого 2016 21:15
та на свинофермі в європі таких кабанів зроду небачили, чим би їх не кормили...вот як за краденні гроші можна відгодувати таку харю...та їм треба не знання перевіряти а тести фізпідготовки які здавали патрульні..вот і посміялисяб там всі охочі з цього сала))))
свідомий до Да таку морду незабу Показати IP 5 Лютого 2016 13:15
повір що більшість здасть фізпідготовку краще паттрульних яких вже навіть діди старі бють
лучани Показати IP 4 Лютого 2016 17:40
У них у всіх ожиріння від малої зарплатні.
89898 Показати IP 4 Лютого 2016 17:54
Ого..який крупняк за столами сидить)))) Ото наболрються ці хлопи.
8888 Показати IP 4 Лютого 2016 17:55
Дивлюся в книгу, бачу фігу))
Анонім Показати IP 4 Лютого 2016 17:56
а вони що, букви знають ?
волинь Показати IP 4 Лютого 2016 19:11
Саме краще сидіти в компі і дзявкати. Чому не пішли туди працювати?Якщо всі вони такі погані підіть на іхні місця і працюйте! Ато героі тільки на клавіатурі і під ніками.
Анонім до волинь Показати IP 4 Лютого 2016 21:40
а "Волинь" - це твоє погоняло, чи клікуха ?
Волинь до Анонім Показати IP 6 Лютого 2016 14:20
В тюрмі навчився тких слів?
Анонім Показати IP 4 Лютого 2016 19:44
Дійсно товсті.Але до чого це?Пів України має таку масу і вигляд.Національне ожиріння.Посадити любого працівника з іншої сфери,матиме ті ж самі знання.75%не працює по спеціальності. А ще хай кожнн встане і подивиться на себе в дзеркало.І що,хто на вас дивиться,Моніка Белучі чи Ален Делон?
Анонім до Анонім Показати IP 5 Лютого 2016 11:29
хрюшка ! тебе образили ? іди, почухаю спинку
рожище Показати IP 4 Лютого 2016 20:22
Басалика потрібно наркологу і психіатру тестувати,а ще людяності повчитись.Після того відправити на тести.Не ту професію він вибрав.
Кремень Показати IP 4 Лютого 2016 21:12
Саша Басалик нормальний тіп і випити може і роботу робить
оур Показати IP 4 Лютого 2016 21:29
Шановні.Переважна більшість працівників міліції пройшли ато і є фахівці своєї справи.Хочеться вірити внову поліцію але на даний час то бабку спасуть в якої на першому повресі балконні двері закрились, автомобіль несправний відбуксують, пішоходів штрафонуть,в писок від пянички отримають.А ви запитайте яке було фінансування міліції і які вимоги ставились до ремонту приміщень, за які кошти ремонтовались та заправлялись службові автомобілі.Як забезпечували оргтехнікою, канцтоаарами.Проте рокривали та попереджували злочини.Забезпчували охорону громадського порядку.
alex до оур Показати IP 4 Лютого 2016 23:10
Все вірно написано. Теперішня поліція і машини має і забезпечення. Але я не уявляю як людей з вулиці (навіть з вищою освітою) ставити слідчими або оперативниками.
рома Показати IP 4 Лютого 2016 21:36
булиб всі такі як баслик міліцю переатистовувати не потрібно булоб порядний і справжній профісіонал
911 до рома Показати IP 5 Лютого 2016 19:15
згідний на 100 відсотків
Юрист Показати IP 5 Лютого 2016 08:05
Виписати штраф за парковку - це одне, а розкрити або розслідувати злочин набагато складніша справа. Хороший опер набирається навиків роботи не за один рік.
Анонім до Юрист Показати IP 5 Лютого 2016 11:32
так від них більше і не вимагають. коюпція у нас подолана, злочинці втекли за кордон. от ще пішоходи не там вулицю переходять. треба навчити їх по шнурочку ходити
Сімя Басаликів Показати IP 5 Лютого 2016 08:09
пишіть коменти про нашого красеня вепра..думаєте на зарплату виріс та він в нас просто всядний...і взятки бере і еришує і сам красти несоромиться....Менти пора вже до наступного етапу вам готуватися,а не коменти в своє виправдання писати....
102 до Сімя Басаликів Показати IP 5 Лютого 2016 16:45
ваш словниковий запас рівноцінний розумовому розвитку?можна лише пошкодувати цю убогість
Анонім до Сімя Басаликів Показати IP 5 Лютого 2016 16:58
а своє прізвище слабо написати комп'ютерний генію занадто скромне чи сміливий тільки вдома.всім відомо кожен судить по собі
Сєдой до Сімя Басаликів Показати IP 6 Лютого 2016 21:27
Яка мораль у людини,котра ховається під чужим прізвищем???Це вже проходили:анонімки,доноси,.....Про орфографію (Вам мабуть це слово не відоме)мовчу....-якби Ви вчились так як треба,то і мудрість би була своя.....
працівник Показати IP 5 Лютого 2016 08:29
Здав сам вчора тестування. Логіка та математика простіші, закконодавство доволі складне, багато лишнього яке не використовується у діяльності. А на рахунок кабанчиків тож не всі такі, менше жерти треба і себе поважати.
102 Показати IP 5 Лютого 2016 09:06
Як будуть фізо здавати більшість важить за 100кг
123 Показати IP 5 Лютого 2016 13:33
Ех, гарні хлопці!!!
щщщщ Показати IP 5 Лютого 2016 16:29
люди схаменіться!!!! де у вас стільки злості..???? Та хоча би себе поважайте!!!
102 Показати IP 5 Лютого 2016 16:37
Грамотії, які тільки навчилися гарно обгаджувати , ідіть і попрацюйте. Голову в першу чергу треба мати, а не тільки швидко бігати і кататися на патрульних машинах, робити фото з перехожими. Як припре всі знаєте 102, займіться своєю роботою.
Нри Показати IP 6 Лютого 2016 20:35
Мир