USD 39.85 40.24
  • USD 39.85 40.24
  • EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

На Волині поліцейська поставила жінку на коліна, – ЗМІ

25 Лютого 2016 18:15
Ковельчанка стверджує у заяві до суду, що пізно ввечері біля Ковельського відділу поліції невідома особа, яка представилась працівницею поліції, скрутила її, поставила на коліна, завдала тілесні ушкодження гумовим кийком та застосувала до неї сльозогінний газ, - інформує Kowel.com.ua.

У судовому засіданні адвокат потерпілої Сергій Собковський скаргу підтримав, обґрунтувавши її доводами, додатково пояснив, що на даний час відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за заявою його підзахисної, не внесено ні поліцією, ані прокуратурою.

Прокурор місцевої прокуратури Олександр Омельчук сказав, що заява жінки про побиття перебуває в прокуратурі Волинської області.

На думку слідчого судді міськрайонного суду Ірини Логвинюк, враховуючи доводи заявниці, її адвоката, є підстави вважати заяву такою, що містить об’єктивні дані, які свідчать про ознаки кримінального правопорушення. Судом встановлено, що відділом поліції було безпідставно не вжито заходів, передбачених Кримінально-процесуальним кодексом України, до внесення відомостей про вчинене кримінальне правопорушення до ЄРДР.

Доводи прокурора щодо повної безпідставності скарги не найшли свого ствердження.

Суд зобов’язав поліцію розпочати досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
суддя Показати IP 25 Лютого 2016 18:30
Чому "потерпіла" не вказує, для повноти жахливої картини, за що з нею так поступили?
Богдан Климчук Показати IP 25 Лютого 2016 18:35
потерпіла Арина Крапка? вона приймає участь в атестації працівників поліції
Дэбiлу до Богдан Климчук Показати IP 25 Лютого 2016 23:15
Тiкай дурень
Анонім Показати IP 25 Лютого 2016 18:44
Потерпіла натякає,що жінка,яка її побила,працює в поліції.А вона басила її посвідчення?
потерпіла Показати IP 25 Лютого 2016 18:50
не бачила бо я п"яненька була! я тільки бачила як вона "розпинала хлопчика" на капоті свого авто" бо він русскоговорящий
полішук Показати IP 25 Лютого 2016 19:02
що пізно ввечері жінка -поліцейська була на патрулюванні сама? і чи багато жінок в поліціі Ковеля ?? що попало....
Волинянка Показати IP 25 Лютого 2016 19:42
Бреше "потерпіла" і не червоніє! Поліцейські поодинці не патрулюють! Пити менше треба!
Ром Показати IP 25 Лютого 2016 19:57
Так цій же (чесній) дамі самі ж члени атестаційної комісії висловили недовіру!!!!
Вже Тiтушко Показати IP 25 Лютого 2016 23:11
Привикайте :амер стандарт (привезли грузини )до жiнок ,Якщо пiдiйшов полiцейтнот не вздумайте переречить або не дай Бог почесать ж сiдницю:огонь на украденная .то вам не кривава Влада,то демократия.,
007 до Вже Тiтушко Показати IP 29 Лютого 2016 10:00
навчись писати, кремлебот.
николай Показати IP 26 Лютого 2016 12:05
а когда в ковеле появится патрульная полиция..почему ее у нас нет...порядок должен быть не только в киеве.. может настанет времякогда полиция будет охранять покой граждан а не оберегать власть имуших при власти